Jes to kompetentny i sympatyczny lekarz. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie. Badanie zostało przeprowadzone delikatnie. jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego konkretnego lekarza.Przystępnie omawia problem i szczegółowo wyjaśnia lecenie.Chyba jako jedyny w okolicy wykonuje badanie USG 3D. Już wiem, że teraz będę chodziła tylko do niego i muszę stwierdzić, że wreszcie znalazłam odpowiedniego ginekologa dla mnie. Mogę polecić w 100%.

Znakomity fachowiec i super człowiek Zawsze mozna na dr. liczyć jescze nigdy nie zawiódł i nie zdażyło mu się źle zdiagnozować PS Odebrał moje 2 porody

Znakomity fachowiec i super człowiek Zawsze mozna na dr. liczyć jescze
nigdy nie zawiódł i nie zdażyło mu się źle zdiagnozować PS Odebrał moje 2
porody

Bardzo dobry lekarz doskonały w tym co robi fachowiec .Polecam każdemu.Świetny specjalista z usg ,w szczególności ciążowego.Jestem pacjentką Pana doktora od 2 lat i jestem bardzo zadowolona.Dzięki leczeniu jestem szczęśliwą mamą wspaniałej córeczki.

Bardzo miły lekarz.Jestem jego pacjętką od 6 lat.Prowadził moją ciążę, która ni należała do łatwych.Teraz mam inne problemy zdrowotne i nadal często go odwiedzam.Jestem mu bardzo wdzięczna za to,że w czasie ciąży jak i teraz mogę dzwonić o każdej porze i wiem, że uzyskam poradę. Polecam.

Bardzo polecam Pana Doktora;] Zawsze poświęca dużo zainteresowania, prowadzi dokładny wywiad, na wszelkie nasze pytania odpowiada nam, (i nie z zegarkiem w ręku, ale poświęca tyle czasu ile trzeba) Lekarz pełen ciepła, który faktycznie chce pomóc. Leczę się u niego od 3 lat, gorąco polecam!

Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły i kompetentny.Potrafi wytłumaczyć wszystko prostym językiem.Jako młoda dziewczyna miałam obawy,żeby iść do lekarza mężczyzny ale teraz wiem że był to dobry wybór.Bardzo dokładnie roazmawia o problemie ,bez pośpiechu.Badanie przeprowadzone delikatnie,wszystko tłumaczył co będzię robić.Potem badanie usg.Pełen profesjonalizm gorąco polecam.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod telefonem.Polecam.

bardzo dobry lekarz. juz od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie.

bardzo dobry lekarz. juz od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie.

Sympatyczny człowiek i wzbudzający zaufanie lekarz. Dokładnie udziela wyjaśnień na zadane pytania. Poświęca odpowiednio dużo czasu. Brak skrepowania podczas badania. Szczerze polecam. Teraz będę chodzić tylko do niego.

Teraz będę chodzić tylko do niego.

Polecam. Kompetentny ,zawsze miły,uśmiechnięty o wysokiej kulturze osobistej. Pan doktor chętnie wyjaśnia problemy. Bada delikatnie . Bardzo dobry specjalista w dziedzinie USG , szczególnie ciążowego. Jestem pacjentka doktora od 3 lat i dzięki jego opiece mam dwójkę zdrowych dzieci pomimo tego że ciążę przebiegały z komplikacjami.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Leżajsk"?

Krzysztof Rębacz

Prywtny Gabinet Oddził Gin-Poł Szpital Leżajsk
Giedlarowa 574

Paweł Zając

ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk
Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa Galen
ul. Warneńczyka 111
Rzeszów