dr n. med. Eugeniusz Czecior

Laryngolog

Profesor nr 1. W bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej męża podjął się wszelkich metod, by pomóc i uratować zdrowie. Nie zlekceważył niczego, solidnie wytłumaczył negatywne konsekwencje i ustalił wszystko z pacjentem. Następnie zajął się przewlekłym katarem dziecka, którego nikt nie potrafił wyleczyć. Obecnie mamy z tym spokój.

ludzie mówią i piszą w zależności od nastroju, ale na pewno nie można profesorowi zarzucić że nie zna się na swojej pracy. wyjątkowej klasy specjalista. korekcja przegrody nosowej wykonana wzorowo. faktycznie liga światowa, nie wierzyłem dopóki się nie przekonałem.

Bardzo niekompetentny lekarz nastawiony na pieniadze, 5 minut w jego gabinecie kosztowalo 200zl. Traktuje pacjentow przedmiotowo. Nieudana operacja przegrody nosowej zrujnowala mi zycie na kilka miesiecy, i dopiero inny lekarz potrafil naprawic szkody wyrzadzone przez tego pseudo lekarza. Odradzam z calego serca.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dba o mnie i o to, żebym się nie załamała w trudnej dla mnie sytuacji, która mnie spotkała i jestem mu za to wdzięczna :)

Szczerze polecam P. Profesora, wykonanie zabiegu jak i podejście do pacjenta - pełen profesjonalizm.

Chwała takim lekarzom,miły,uprzejmy,wyrozumiały.W tym roku przygotował mnie do trzech operacji, z czego dwie sam przeprowadził.Fachowa obsługa i rozeznanie gdzie jaki zabieg przeprowadzić,inaczej człowiek musiałby co najmniej trzy lata czekać (tak wspaniałe limity NFZ nam funduje) .Chciałbym na łamach tej opinii podziękować Panu Docentowi ,jak również wszystkim pracownikom klinicznego oddziału laryngologi

Rekonstrukcja lewego kanału słuchowego.Zrobione super,pobrana tkanka z lewego uda.Szczerze polecam i dziękuję.

Wspaniału fachowiec , 6lat temu operował mi raka migdała , bardzo rozległy zabieg zakończony pomyślnie, żyję szczęśliwie ,dziękuję Panie doktorze , dr Edi .

Leczyłam się u tego pana ponad 3 lata na torbiel środkową szyi. Przez 3 lata owy lekarz nie raczył mi zrobić żadnych badań. Co jakiś czas pojawiałam się u niego, płaciłam 100 zł za wizytę trwającą 3 minuty przy czy zazwyczaj lekarz spojrzał na moją szyję, przypisał kolejny antybiotyk i wysyłał do domu. Po 3 latach skierował mnie na operację, na którą muszę czekać kolejny rok (oczywiście ze stanem zapalnym). Jestem załamana, za kilka dni idę do innego specjalisty i liczę w końcu na pomoc. Lecząc się u pana Czeciora można nabawić się choroby nowotworowej! Ze szczerego serca odradzam.

liga światowa konkretny Człowiek Polecam :-)

liga światowa konkretny Człowiek Polecam :-)