dr n. med. Eugeniusz Nosowdr n. med. Eugeniusz Nosow - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Eugeniusz Nosow

Implantolog, Chirurg stomatolog, Stomatolog

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

https://www.facebook.com/PrestigeDentWroclaw/

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Autor naukowej rozprawy, na stopień doktora nauk medycznych, pod tytułem: Wykorzystanie kompozycji farmaceutycznych ...

https://www.facebook.com/PrestigeDentWroclaw/

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Autor naukowej rozprawy, na stopień doktora nauk medycznych, pod tytułem: Wykorzystanie kompozycji farmaceutycznych zawierających cystatynę białka jaj w kontroli aktywności cysteinowych peptydaz w płynach kieszonki przyzębnej i okołowszczepowej. Badania in vitro.

Otrzymał najwyższe wyróżnienie w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki, którym jest Akredytacja Implantologiczna, przyznawana przez Polskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Absolwent amerykańsko-polskiego Programu Master of Business Administration (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu/ Franklin University Ohio). Członek International Congress of Oral Implantologists, Gesellschaft fur Orale Implantologie, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Jamy Ustnej.

Jako pierwszy w Polsce zastosował zaawansowany technologicznie implant OsseoSpeed™ TX Profile, wszczepiany w systemie ASTRA TECH Implant System™. Pionier na skalę krajową we wdrożeniu innowacyjnej metody przeprowadzania zabiegów implantologicznych The Socket-Shield Technique. Trzykrotnie nagradzany przez ogólnoświatowego lidera implantów dentystycznych firmę Dentsply Implants, statuetką „Kryształowy Tytan”, przyznawaną najlepszym z najlepszych w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej.

Przeprowadza specjalistyczne wykłady i kursy praktyczne z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz najnowocześniejszej diagnostyki wykorzystującej Tomografię komputerowa i wizualizację w 3D. Autor i współautor krajowych i zagranicznych publikacji. Techniki odtwórcze tkanek twardych i miękkich w obrębie jamy ustnej, to szczególny obszar jego naukowych zainteresowań. Odbył liczne, specjalistyczne szkolenia w ośrodkach implantologicznych w Szwecji, Francji, Niemczech, Grecji oraz Rosji. Co roku uczestniczy w prestiżowych, międzynarodowych sympozjach i kongresach za granicą i w kraju, organizowanych m.in. przez Central European Implant Academy, European Association for Osseointegration, Kois Center.

Założyciel Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat