dr Ewa Banasik

Endokrynolog

2,1

Nie rozumiem tych negatywnych opinii o Pani doktor. Miałem mogę to napisać z całą odpowiedzialnością przyjemność zasięgnąć porady lekarskiej u pani doktor w kwestii mojego dziecka. Moja córka była wcześniej przebadana przez innego endokrynologa który w obrazie usg tarczycy wykrył jakieś niepokojące zmiany, które po konsultacji z panią doktor okazały się anatomiczną budową dziecka. Dodam że do gabinetu wszedłem między pacjentami z wynikami i obrazem usg córeczki . Pani doktor wszystko dokładnie obejrzała i uspokoiła nas Była bardzo miła i co może wszystkich zaskoczyć w tym dniu nic nie chciała za tą konsultacje. Dodam jeszcze że siedząc przed gabinetem pani doktor średni czas pobytu pacjenta wynosił 15-25 minut (Badanie usg zostało powtórzone następnego przez innego radiologa i tylko potwierdziło słowa pani doktor. Życzę wszystkim pacjentom i sobie abyśmy na swojej drodze spotykali takich lekarzy jak Pani doktor Banasik.

Leczę się prywatnie u Pani doktor od kilku lat. Jest przemiłą osobą, bardzo poważnie podchodzi do analizy wyników. Dodam, że jestem po dwóch strumektomiach tarczycy. W razie pogorszenia wyników Pani doktor chętnie udziela informacji przez telefon. Zawsze trafia z lekami. Konkretna i kompetentna pod każdym względem.

Pani Doktor jest skrajnie nieuprzejma, prawdopodobnie korzysta z tego, że nie ma zbyt dużej konkurencji w Ostrowie. Podczas wizyty wciąż powtarzała, że "idzie mi na rękę, że w ogóle mnie przyjmuje", choć wizyta była wcześniej umówiona i opłacona z prywatnego ubezpieczenia- być może Pani Doktor oczekiwała jeszcze bezpośredniej gratyfikacji? Na informację, że mimo, iż podstawowe badania mieszczą się w normie, ja czuję się nadal bardzo źle i proszę o dokładniejsze badania (zasugerowane wczesniej przez ginekologa) odpowiedziała, iż nie można chorobą tarczycy tłumaczyc własnego lenistwa lub choroby psychicznej!!! Chorobę tarczycy mam stwierdzoną od 4 lat, byłam wcześniej pod opieką innego lekarza, który ze względu na dość trudny przebieg choroby zlecał badania raz w miesiącu- wg Pani Banasik nie potrzebuję badań częściej niż raz na pół roku. Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie równie nieuprzejmie. Nie polecam jej nikomu.

Nie polecam, wizyty raz na pół roku, z badań tylko TSH i usg, nie wysłucha , nie doradzi, ponoć jestem leniwa , a ja myślałam ,że niedoczynność to choroba , jedynie co mogę powiedzieć na korzyść pani doktor , to ,że jest nawet miła, pożartuje , i tyle.

Udałam się na wizytę do Pani doktor z polecenia. Jako młoda i dość przestraszona swoimi wynikami kobieta, po wizycie, która trwała ok. 5 minut, byłam w jeszcze gorszym stanie. Byłam potraktowana przedmiotowo, Pani doktor w ciągu mojej krótkiej wizyty 2 razy odbierała telefon. Niechętnie i ogólnikowo odpowiadała na moje pytania. Pomijając to wszystko, zupełnie nieprofesjonalna! Bez szczegółowej diagnozy, zaleciła mi kurację, która okazała się być wręcz szkodliwą. Nigdy więcej.

Totalna porażka w zakresie wiedzy o przebiegu i terapii choroby Hashimoto. Ta lekarka w tym temacie dysponuje wiedzą sprzed 20 lat. Nie ma pojęcia o tym, ile powinno wynosić TSH przy tej chorobie i jak reaguje pacjent na jego skoki. Jej wypowiedzi momentami świadczą o głupocie i bezczelności.

Leczę się u Pani dr od 2 lat - nie narzekam wręcz przeciwnie. U mojej koleżanki wykryła guza tarczycy a dodam, że poszła na wizytę z zupełnie innym problemem. Konkretna i kompetentna a to chyba najważniejsze.

Leczę się u Pani dr od 2 lat - nie narzekam wręcz przeciwnie.

Przyjmuje bardzo szybko. Nie uznaje dyskusji z pacjentem. Gdy pacjent pyta, bardzo to denerwuje lekarkę. W tak szybkim tempie , nie jest w stanie przeanalizować dokładnie wyniki a właściwie jeden wynik TSH. TSH niepokojąco spada do wartości granicznej a lekarka nie reaguje, tylko pacjent!!!

Po 5 latach leczenia,nadal nie poznaje pacjenta. Zadufana,bezczelna i pewna siebie. Nie polecam!!!

Po 5 latach leczenia,nadal nie poznaje pacjenta.
Zadufana,bezczelna i pewna siebie.
Nie polecam!!!

Szkoda pieniędzy i zdrowia!!!!!!! Brak poprawnej diagnozy, 0 pojęcia o chorobach związanych z tarczyca...