dr Ewa Banasik

Endokrynolog

2,4
1,9

Przyjmuje bardzo szybko. Nie uznaje dyskusji z pacjentem. Gdy pacjent pyta, bardzo to denerwuje lekarkę. W tak szybkim tempie , nie jest w stanie przeanalizować dokładnie wyniki a właściwie jeden wynik TSH. TSH niepokojąco spada do wartości granicznej a lekarka nie reaguje, tylko pacjent!!!

Pani Doktor jest skrajnie nieuprzejma, prawdopodobnie korzysta z tego, że nie ma zbyt dużej konkurencji w Ostrowie. Podczas wizyty wciąż powtarzała, że "idzie mi na rękę, że w ogóle mnie przyjmuje", choć wizyta była wcześniej umówiona i opłacona z prywatnego ubezpieczenia- być może Pani Doktor oczekiwała jeszcze bezpośredniej gratyfikacji? Na informację, że mimo, iż podstawowe badania mieszczą się w normie, ja czuję się nadal bardzo źle i proszę o dokładniejsze badania (zasugerowane wczesniej przez ginekologa) odpowiedziała, iż nie można chorobą tarczycy tłumaczyc własnego lenistwa lub choroby psychicznej!!! Chorobę tarczycy mam stwierdzoną od 4 lat, byłam wcześniej pod opieką innego lekarza, który ze względu na dość trudny przebieg choroby zlecał badania raz w miesiącu- wg Pani Banasik nie potrzebuję badań częściej niż raz na pół roku. Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie równie nieuprzejmie. Nie polecam jej nikomu.