Dla młodej mamy i maluszka to ważne, aby trafić na kogoś takiego jak pani doktor. Kompetentna, cierpliwa, wyrozumiala, a przy tym z poczuciem humoru.

Pani doktor Barwinek jest jednym z lekarzy, którzy w pełni oddali się swojej pracy i z pasją wykonują ten zawód. Za każdym razem tak samo uprzejma, cierpliwa i wyrozumiała szczególnie dla rodziców. Jak najbardziej kompetentna, konkretna, podchodzi do każdego dziecka indywidualnie i całościowo. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc! Mama trójki dzieci

Mama trójki dzieci

Fantastyczna lekarka, ciepła, cierpliwa, ufam jej absolutnie. Rozsądna, odpowie na każde pytanie, nigdy nawet przez sekundę nie odczułam postawy "nie będę Pani teraz wykładu z medycyny robić" przeciwnie wyjaśnia dokładnie co, po co, dlaczego. Widać, że cały czas się dokształca min. jako doradca laktacyjny. Więcej takich lekarzy !!!!!

Zgadzam sie z przedmowcami. Wykonuje zawod z pasja. Zarowno dzieci jak i my rodzice mamy ogromne zaufanie do jej profesjonalizmu.

Pani Barwinek jest lekarzem prowadzącym mojego synka od urodzenia czyli ponad 3 lata i wiem, że na 100% nie zamienię jej na innego pediatrę. To lekarka, która z pasją wykonuje swój zawód a dzieci ją uwielbiają. Polecam

Kochani Rodzice - POLECAM!!!!! Pani Doktor zajmuje się moim Synusiem od samego początku i nie wyobrażam sobie zmiany pediatry. Synuś często choruje a Pani Doktor za każdym razem przyjeżdża do nas żeby sprawdzić czy się coś dodatkowego nie "rozwija" bez względu na to czy to dzień powszedni czy święto. Polecam, polecam i jeszcze raz gorąco polecam :) A dzieci ją ubustwiają. Moja siostrzenica jak ma iść do innego pediatry to płacze... :)

Uwielbiam tą dr. Szkoda, że nie jestem już dzieckiem i nie mogę do niej chodzić na wizyty. Ze wszystkiego potrafiła wyleczyć, wytłumaczyła dokładnie po kilka razy jak zazywać dany lek. Ma anielską cierpliwość do dzieci. Szczerze polecam tą panią dr :)

Bardzo dobra lekarka, zgadzam się z którymś z przedmówców odnośnie antybiotyków... jeśli nie trzeba, to nie przepisuje ich od razu jak to robią inni lekarze. Bardzo miła, bardzo sympatyczna, rewelacyjne podejście do dzieci... no i lubi koty :-)

Gorąco polecam! Pani doktor nie szasta antybiotykami na lewo i prawo , zaleca gdy są ostatecznoscią, miła współpraca-lekarz rodzic,na zadane pytanie wyczerpująca odpowiedż, mały minusik za długie wyczekiwanie przed gabinetem choć jednak to dobrze świadczy o lekarzu:)

Uważna, spokojna, słuchająca - dzięki Pani Doktor nasz roczny synek jest zdrowym radonym malcem.Polem każemu!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tychy"?

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20