lekarz Ewa Barwinek

Gorąco polecam! Pani doktor nie szasta antybiotykami na lewo i prawo , zaleca gdy są ostatecznoscią, miła współpraca-lekarz rodzic,na zadane pytanie wyczerpująca odpowiedż, mały minusik za długie wyczekiwanie przed gabinetem choć jednak to dobrze świadczy o lekarzu:)

świetna Pani doktor, ma podejście do dzieci, wszystko dokładnie tłumaczy, trafiłam z synkiem do niej po wielu poszukiwaniach i teraz nie zmienię lekarza napewno. POLECAM!!!

super lekarz, podejscie i opieka wspaniałe

super lekarz, podejscie i opieka wspaniałe

Kochani Rodzice - POLECAM!!!!! Pani Doktor zajmuje się moim Synusiem od samego początku i nie wyobrażam sobie zmiany pediatry. Synuś często choruje a Pani Doktor za każdym razem przyjeżdża do nas żeby sprawdzić czy się coś dodatkowego nie "rozwija" bez względu na to czy to dzień powszedni czy święto. Polecam, polecam i jeszcze raz gorąco polecam :) A dzieci ją ubustwiają. Moja siostrzenica jak ma iść do innego pediatry to płacze... :)

najlepsza Pani doktor jaką poznałam,gorąco polecam

najlepsza Pani doktor jaką poznałam,gorąco polecam

Przefantastyczna lekarka naprawde polecam !!!!!

Przefantastyczna lekarka naprawde polecam !!!!!

niezwykle kompetentny lekarz uprzejmy ma podejście do dzieci

niezwykle kompetentny lekarz uprzejmy ma podejście do dzieci

Polecam każdemu rodzicowi! Kompetentny miły lekarz.

Polecam każdemu rodzicowi! Kompetentny miły lekarz.

pani E. Barwinek jest super lekarzem z wieloletnim doswiadczeniem...leczy mojego syna od prwie 10 lat ..zawsze sluzy pomoca,mila,kompleksowo podchodzi do kazdego problemu chorobowego..serdecznie polecam

Przemiła i b.kompetentna Pani Doktor. Zawsze pełna zaangażowania, z dużym poczuciem humoru, dzieci ją uwielbiają. Najważniejsze, że my, rodzice, mamy do niej pełne zaufanie.