MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

Pani powinna przeczytać raz jeszcze to, co być może studiowała. Podejście olewające; mini zabieg który został mi wykonany w Poznaniu trwał 20 sekund - u Pani doktor było to pół roku leczenia i skończyło się próbą położenia mnie w szpitalu na kilka dni - paranoja! Dodatkowo zostałem posądzony o brak wyobraźni - widocznie w Poznaniu też mają inną wyobraźnię na temat leczenia. Zdecydowanie nikomu nie polecam.

Bardzo gorąco polecam tego lekarza, już po 1 wizycie żywię do niego bardzo duże zaufanie, przy tym wizyta nie jest nadmiernie kosztowna a to też dodatkowy plus, dziękuję i pozdrawiam

Pani Doktor to bardzo dobry specjalista.Poddałem się zabiegowi operacji przegrody,wszystko odbyło się b sprawnie,delikatnie,wreszcie oddycham nosem.Dziekuje!

Miła, kompetentna, ROZMAWIA z pacjentem, "nie puszy" się. Bardzo rzetelnie zajmuje się problemem, a w razie potrzeby doradzi klinikę słuchu i powie, jak tam się dostać. Finansowo tez łaskawa :) Polecam. Pani doktor imponuje mi tez zdrowym trybem życia. Same plusy. Przyjmuje NFZ na kwiatowej, prywatnie w Medix, dyżury w Szpitalu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,profesjonalna porada,szczerze polecam!!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, ma właściwe podejście do pacjenta, dobry fachowiec. Pani doktor jest uprzejma, potrafi słuchać, doradzić i podnieść na duchu. Polecam!

Bardzo dobry lekarz polecam ,robiła zabieg mojemu dziecku kompetentna osoba ,zajmuje się sumiennie pacjętami

Przemiła osoba, delikatna (byłam na wizycie z dzieckiem)

Przemiła osoba, delikatna (byłam na wizycie z dzieckiem)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kalisz"?

spec.ZOZ:"SANUS"
Majkowska 13a(teren "MEDIX")