Laryngolog Kalisz

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

MOJ POPRZEDNIK MA NAJWYRAŽNIEJ JAKIŚ OSOBISTY PROBLEM...Pani Dr. to b dobry specjalista,zawsze pewna i profesjonalna pomoc.B dziekuje.ZDECYDOWANIE POLECAM

Opinia dodana przez: jacek

spec.ZOZ:"SANUS"
Majkowska 13a(teren "MEDIX")
62-800 Kalisz

Przemiła,przesympatyczna Pani doktor.. Poświęcła mi dużo uwagi i czasu, widać, że naprawdę chce pomóc. Jestem bardzo zadowolona z wizyty ...Polecam

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Zygmunt Kubisiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niecała 5
62-800 Kalisz

Przyjęty zostałem z powodu bólu ucha - w nocy- do rana ból minął, a po 3 dniach wróciłem do pracy. Polecam

Zakład Samarytanka
Konopnickiej 3-5/17-18
62-800 Kalisz

Pacjent z mononukleozą , z prawie niedrożnym gardłem (zarzucanie płynów do tchawicy) otrzymał od doktora szybką, fachową pomoc. Zastosowany lek miejscowy skutecznie uwolnił chorego od czopów i przyśpieszył zdrowienie.

Lekarz nie stosował drastycznych zabiegów, aby nie zaognić stanu chorego. Dalsze leczenie (szczepienie i zabieg usunięcia bardzo przerośniętych migdałów) uzależnił od znacznej poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Opinia dodana przez: Grażyna

"Sanus"
ul. Majkowska
62-800 Kalisz

Bylem na wizycie z dzieckiem.Szczerze polecam.Otrzymałem odpowiedź na wszystkie pytania.Dzieciak zdrowy i nie boi się ponownych wizyt kontrolnych.

Specjalistyczny Gabinet Lerkarski Otolaryngologiczny
Sawickiej 6 lok. 4
62-800 Kalisz

Bardzo spostrzegawczy. Zorientował się jedyny , ze córka ma alergię. Jakoś inni od lat tego nie zauważali.I sam podjał sie na nfz leczenia !a przeciez alergologiem nie jest.Przy tym jak dla mnie -dowcipny- mnie jego poczucie humoru nie razi:) Tak więc gorliwy lekarz z powołania!

Opinia dodana przez: ewa

Legionów 2a
62-800 Kalisz

Zdecydowanie nie polecam. Niestety ale pan doktor nic sobie nie zrobił z dolegliwości jakie mu przedstawiłam, mimo że leczę się bardzo długo powiedział że to nic takiego i nie ma potrzeby robienia dodatkowych badań.

Koszutskiej 30

Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy
Byłem u Melera i paru innych lekarzy
Meler skierował mnie nawet do neurologa (???)
Tylko Gawron zauważył problem i w ciągu 7 dni ucho wyleczyłem
Najlepszy w Kaliszu - polecam

Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy
Byłem u Melera i paru innych lekarzy
Meler skierował mnie nawet do neurologa (???)
Tylko Gawron zauważył problem i w ciągu 7 dni ucho wyleczyłem
Najlepszy w Kaliszu - polecam

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Pamietam tego lekarza bardzo dobrze, kilkanascie lat temu gdy bylam jeszcze dzieckiem mialam duze problemy z uchem, owy lekarz pogorszyl ten stan i grozilo mi ogluchniecie, na szczescie inny lekarz wiedzial co robi