lekarz Marek Meler

Laryngolog

2,7

Zdecydowanie nie polecam. Są lekarze z powołania do których pacjenci chętnie idą i i uzyskują pomoc. Ten czlowiek do takich nie należy. Brak empatii,zrozumienia do pacjenta,na zasadzie wejdź i wyjdź szybko i nie zawracaj mu głowy. Jeśli jest pan zmęczony swoim zawodem to proszę udać się na emeryturę.Szkoda,ze nie udało się panu pobyć poza Polską i zobaczyć na jakim poziomie są medycy np w zachodniej Europie,u pana zajeżdża straszną komuną.

Zdecydowanie nie polecam.
Są lekarze z powołania do których pacjenci chętnie idą i i uzyskują pomoc.
Ten czlowiek do takich nie należy.

Szarpie za głowę jak krowę....idziesz z bolącym uchem ,a on operacje na przegrodę nosową narzuca wręcz!nigdy więcej do niego nie pójdę !

Wspaniały lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Szybko i sprawnie zdiagnozował chorobę, zoperował w umówionym realnym terminie

Pacjent z mononukleozą , z prawie niedrożnym gardłem (zarzucanie płynów do tchawicy) otrzymał od doktora szybką, fachową pomoc. Zastosowany lek miejscowy skutecznie uwolnił chorego od czopów i przyśpieszył zdrowienie. Lekarz nie stosował drastycznych zabiegów, aby nie zaognić stanu chorego. Dalsze leczenie (szczepienie i zabieg usunięcia bardzo przerośniętych migdałów) uzależnił od znacznej poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Polecam b.dobry specjalista. Korzystałam z usług dwa razy. Raz zapalenie ucha dwu i pól letniego synka, drugi raz korekcja przegrody nosowej męża. Jak dla mnie liczy się efekt i cena, ucho- wyleczył w dwie wizyty, a przegrodę nosową zoperował na NFZ w weekend, tak, że mąż we wtorek (3 dni od zabiegu)wrócił do pracy. Szwagier we Wrocławiu za taką samą operację zapłacił 4.000 zł i był na kontroli 4 razy po 200 zł.

Nie powinien pracować w tym zawodzie!Jego podejście do pacjenta jest karygodne!

Nie powinien pracować w tym zawodzie!Jego podejście do pacjenta jest karygodne!

Bezduszny złośliwy sadysta sprawia mu zadawanie bólu pacjentowi

Bezduszny złośliwy sadysta sprawia mu zadawanie bólu pacjentowi