lekarz Ewa Biedermann

Laryngolog

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, ma właściwe podejście do pacjenta, dobry fachowiec. Pani doktor jest uprzejma, potrafi słuchać, doradzić i podnieść na duchu. Polecam!

Bardzo dobry lekarz polecam ,robiła zabieg mojemu dziecku kompetentna osoba ,zajmuje się sumiennie pacjętami

Miła, kompetentna, ROZMAWIA z pacjentem, "nie puszy" się. Bardzo rzetelnie zajmuje się problemem, a w razie potrzeby doradzi klinikę słuchu i powie, jak tam się dostać. Finansowo tez łaskawa :) Polecam. Pani doktor imponuje mi tez zdrowym trybem życia. Same plusy. Przyjmuje NFZ na kwiatowej, prywatnie w Medix, dyżury w Szpitalu.

Przemiła osoba, delikatna (byłam na wizycie z dzieckiem)

Przemiła osoba, delikatna (byłam na wizycie z dzieckiem)