nie rozumie opinii "anonima", na jakiej podstawie mówi za wszystkich pacjentów, leczę się u Niej od 20 lat i nigdy bym jej tak nie ocenił ale ja nie jestem "anonimem"tylko pacjentem pani doktor to jest bardzo dobry "fachowiec"

Jestem pacjentką, chorą na białaczkę od czterech lat i polecam wszystkim Panią doktor. Jest skromna, miła, kompetentna i zawsze znajdzie czas aby odpowiedzieć na moje pytania. Dziękuję że trafiłam do tak sumiennego lekarza, któremu zawdzięczam życie.

Lekarz kompetentny, podchodzący z pełnym profesjonalizmem do pacjenta. Udziela szczegułowych informacji o stanie zdrowia, zaangażowana

Dobra do momentu wystąpienia problemów. Jak są problemy sugeruje, by przenieść pacjenta. Każdego pacjenta traktuje przedmiotowo. Pacjent to sztuka.