Internista Ruda Śląska

ulica Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobra, pomocna, miła-uprzejma, z dużą wiedzą medyczną Pani Doktor, która nie odmówiła pomocy w nagłym przypadku. Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Grażyna Sauer

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej TEGRAMED
ulica Piaseczna 10
41-704 Ruda Śląska

P.Dr.G.Sauer jest Miła, fantastyczna, Sympatyczna, ciepła, wspaniała, zawsze uśmiechnięta i kochana ma indywidualne podejscie do każdego pacjenta, jest najlepszą Dr. jaką do tej pory spotkałam. Jest konkretna i skuteczna!!
Godna polecenia!!
Pozdrawiam :)!
Opinia dodana przez: Natka :)

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Helena

ul. Nowa 9
41-710 Ruda Śląska

Próbuję się zdiagnozować od pół roku. Na razie bezskutecznie. Pani Doktor zaskoczyła mnie swoim podejściem i uwagą. Dawno nie miałam do czynienia z takim lekarzem, który faktycznie słucha pacjenta i widać, że chce pomóc. Analizowała wszystkie fakty, przeprowadziła obszerny wywiad, przebadała. Wizyta trwała prawie godzinę. Wyszłam z gabinetu pełna nadziei bo wreszcie zostałam faktycznie przebadana a mój "przypadek" został przeanalizowany. Wiedza, którą posiada pani doktor z różnych dziedzin również budzi ...
Opinia dodana przez: Dagmara

Beata Losa

Pulmonolog, Internista

Gabinet lekarski

41-700 Ruda Śląska

Pełny profesjonalizm. Miło, sympatycznie i rzetelnie. Specjalista z powołania. Dziękuję za pomoc. Bardzo dobra lekarka.

41-705 Ruda Śląska

Bardzo uprzejma lekarka, dobre podejście do pacjentów, kompetentna, rzetelna i pogodna. Kapitalna lekarka !
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)
Opinia dodana przez: Magda

Achtelika 11
41-700 Ruda Śląska

profesjonalistka, bardzo dobrze tłumaczy nie tylko dolegliwości ale też świetnie prostym jezykiem analizuje wyniki badań, poświęca pacjentom sporo uwagi, nie zbywa ich, zawsze miła,
Opinia dodana przez: kasia

41-705 Ruda Śląska

Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Plewnia

dr Mariusz Hadaś

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Doktor Mariusz Hadaś może okazać się kompetentnym lekarzem przy przeziębieniu,grypie lub innych tego typu dolegliwościach, Jednak nie jest wystarczająco kompetentnym lekarzem przy diagnozowaniu poważnych chorób takich jak np.nowotwór. Człowiek idąc do lekarza pierwszego kontaktu zdaje się na jego wiedzę, jego doświadczenie i kompetencje. Przychodzi w nadziei na potraktowanie indywidualnie,a nie masowo. Uważam, że lekarz rodzinny to pierwszy lekarz, który ma szansę szybko zdiagnozować nowotwór. Dlatego powinien wysyłać na badania, nie ...

Interniści w Rudzie Śląskiej