Internista Ruda Śląska

lekarz Marek Rosowski

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Zastanawiają mnie opinie niektórych frustratów, uważających lekarza za darmowy automat do dystrybucji recept i skierowań. Że zagrypionemu pacjentowi nie przyjdzie do pustego łba założyć kosztującej kilka groszy maseczki - to w Polsce norma. Lepiej opluć innych i poczęstować wirusem. Że temu zagrypionemu lekarz zleca leki dostępne bez recepty - to jakiś błąd ? Widocznie innych nie potrzebuje. Że kartka kwadratowa - to może frustratowi okrągłą trzeba wycinać ? Tak to ...
Opinia dodana przez: Kris

dr n. med. Adam Rozewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Plewnia

Danuta Korczyńska

Ruda Śląska

Jestem ciekaw. kto daje te opinie. Słyszałem jak udziela porad, stara się pomóc jak tylko może. Jeśli opinie na tym forum wystawiają osoby, które budzą się po paru dniach że miały gorączkę i przychodzą na dyżur, a mogły wcześniej pójść do lekarza w przychodni, to przykro mi. Jeśli pacjent nie dostaje zwolnienia do pracy bo nie zasługuje to nie powinien krytykować lekarza. Pisać można wiele. Poziom lat 70 nie wypada ...
Opinia dodana przez: Luck

dr n. med. Barbara Tłuczykont

Internista, Alergolog

Wolności 99
41-710 Wirek, Ruda Śląska

Świetny alergolog! Odczulanie zaczęło przynosić efekty! Muszę też wspomnieć o świetnym doborze leków wspomagających i bardzo miłej atmosferze podczas wizyt. Zawsze z uśmiechem i cierpliwym wyjaśnieniem objawów.

dr Mariusz Hadaś

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska

Doktor Mariusz Hadaś może okazać się kompetentnym lekarzem przy przeziębieniu,grypie lub innych tego typu dolegliwościach, Jednak nie jest wystarczająco kompetentnym lekarzem przy diagnozowaniu poważnych chorób takich jak np.nowotwór. Człowiek idąc do lekarza pierwszego kontaktu zdaje się na jego wiedzę, jego doświadczenie i kompetencje. Przychodzi w nadziei na potraktowanie indywidualnie,a nie masowo. Uważam, że lekarz rodzinny to pierwszy lekarz, który ma szansę szybko zdiagnozować nowotwór. Dlatego powinien wysyłać na badania, nie ...

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Choroba

Ruda Śląska

Pani Ewa jest bardzo dobrym lekarzem. Do pacjena podchodzi indywidualnie i nie poświęca mu tylko dwóch minut jak niektórzy. Podejmuje szczegółową rozmowę w celu zdiagnozowania choroby, a także bez problemu daje skierowania na potrzebne badania. W dodatku jest bardzo miłą osobą. Do lepszego lekarza trawić nie mogłem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Ewa Bodzenta

Lekarz medycyny pracy, Internista

Poradnia hematologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Silesia"

Ruda Śląska

nie rozumie opinii "anonima", na jakiej podstawie mówi za wszystkich pacjentów, leczę się u Niej od 20 lat i nigdy bym jej tak nie ocenił ale ja nie jestem "anonimem"tylko pacjentem pani doktor to jest bardzo dobry "fachowiec"
Opinia dodana przez: ryszard

lekarz Jadwiga Rudzka

Internista, Diabetolog

ulica Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobra, pomocna, miła-uprzejma, z dużą wiedzą medyczną Pani Doktor, która nie odmówiła pomocy w nagłym przypadku. Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Maria Krawczyk

Achtelika 11
41-700 Ruda Śląska

super lekarka z wielkim sercem sporo czasu poświęca pacjentom szczerze polecam zdecydowanie podejście pani doktor do człowieka różni się od tego z czym spotykamy się w przychodniach

Interniści w Rudzie Śląskiej