OFERUJĘ:
- diety dla osób indywidualnych, dorosłych, dzieci, par, rodzin, szkół, zakładów pracy
- prelekcje

- diety dla dzieci
- diety oczyszczające, antycelluitowe
- szkolenia

Wykształcenie:
Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w trakcie studiów odbyłam 5-miesięczną praktykę na Uniwersytecie w Padwie we Włoszech. Jestem również trenerem- szkoleniowcem i posiadam 2-letni...

Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą i 100% profesjonalistką .Potrafi zmotywować, dobrać odpowiednią dietę i rzetelnie podchodzi do swoich podopiecznych.Dzięki diecie schudłem, zacząłem czuć się o wiele lepiej , nie tylko lżej oraz lepiej sypiać.Nawet gdy nie ma czasu na przygotowanie posiłków zalecanych w diecie, Pani Ewa zawsze służy poradą.Polecam !!

Jestem lekarzem i wszystkich swoich pacjentów wymagających leczenia otyłości lub nadwagi kieruję do Pani Ewy. Proszę pamiętać, że jest to choroba sama w sobie, a często też przyczyna innych schorzeń. Niejednokrotnie również przed zabiegiem chirurgicznym wskazane jest uregulować masę ciała do prawidłowej. Polecam panią Ewę! Dr Oskar S., Kraków

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dzięki odchudzaniu w Naturhouse uwierzyłam znów, że mogę być seksowna i szczupła!

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy.
Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Tak szczerej osoby z kręgu lekarskiego jeszcze nie znałam :) Mówi szczerze ale uprzejmie, tłumaczyła wszystko cierpliwie i ma poczucie humoru. Czasem sie spieszyla na wizytach ale to tylko jak kilka osob czekalo w poczekalni. Jestem po kuracji 4 miesiace i waga sie trzyma.

Polecam! Miałam okazję z nią współpracować w ramach odchudzania i wykazała się nie małym doświadczenie w ramach diet. Dieta została dostosowana indywidualnie, pomogła mi również w doborze odpowiednich ćwiczeń- ogólnie polubiłyśmy się i spotkania wywoływały dużo radości :) Dziękuję Pani Ewo za wszystko!

Polecam!
Dziękuję Pani Ewo za wszystko!

Pani Ewa jest bardzo miłą osobą. Idealnie dobrała mi dietę dzięki której schudłam już 4 kg. Na kuracje odchudzającą zapisałam się niecałe dwa miesiące temu. Efekty są rewelacyjne a do tego można jeść zdrowo i z przyjemnością. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Wspaniała dietetyczka z poczuciem humoru. Wizyty w jej gabinecie mijają w ciepłej atmosferze, zawsze potrafi fachowo doradzić, porozmawiać na tematy nie związane z odchudzaniem i po prostu pomoc. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Ewy. Polecam!

Wspaniała dietetyczka z poczuciem humoru.
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Ewy.
Polecam!

Konkretna i rzetelna osoba, z dużą dozą empatii i zrozumienia, przy tym bardzo fachowa i kompetentna. Bardzo mi pomogła w uzyskaniu prawidłowej wagi. Polecam w 100%!

Polecam w 100%!

Bardzo ciepła osoba, młoda ale z dużą wiedza. Chudłam po około 1 kg na tydzień, a mam chora tarczyce i problemy ginekologiczne.

Pani Ewa bardzo mi pomogła w czasie mojej przygody z odchudzaniem, wytrwale odpowiadała na wszystkie moje pytania i zawsze służyla dobrą radą.