mgr Ewa Chojnacka

Dietetyk

Specjalizuję się w prowadzeniu kuracji odchudzających osób dorosłych. Jestem także szkoleniowcem- posiadam 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń.

Wykształcenie:
Ukończyłam studia na kierunku "Biotechnologia" na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w trakcie studiów odbyłam 5-miesięczną praktykę na Uniwersytecie w Padwie we Włoszech. W toku pracy odbyłam liczne szkolenia z zakresu suplementacji, żywienia w różnych jednostkach chorobowych czy motywowania pacjentów w celu osiągnięcia założonego planu.

Doświadczenie:
Zajmuję się odchudzaniem od ponad 9 lat.
Obecnie prowadzę w Nowym Sączu Centrum Dietetyczne Natur House (ul. Długosza 13).

Pani Ewa jest bardzo miłą osobą. Idealnie dobrała mi dietę dzięki której schudłam już 4 kg. Na kuracje odchudzającą zapisałam się niecałe dwa miesiące temu. Efekty są rewelacyjne a do tego można jeść zdrowo i z przyjemnością. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Konkretna i rzetelna osoba, z dużą dozą empatii i zrozumienia, przy tym bardzo fachowa i kompetentna. Bardzo mi pomogła w uzyskaniu prawidłowej wagi. Polecam w 100%!

Polecam w 100%!

Bardzo mila ,kompetentna,wyjasnila wszystko bardzo dokladnie. Zostalam mile obsluzona,na wszystkie pytania otrzymalam szczegulowe odpowiedzi,porady oraz odpowiednia diete dostosowana do moich potrzeb.

Bardzo mila ,kompetentna,wyjasnila wszystko bardzo dokladnie.

Bardzo ciepła osoba, młoda ale z dużą wiedza. Chudłam po około 1 kg na tydzień, a mam chora tarczyce i problemy ginekologiczne.

Od lutego odchudzam się u Pani Ewy, efekty są rewelacyjne. Dieta smaczna, nie chodzę głodna, schudłam już 8kg. Polecam!