mgr Ewa Chojnacka

Dietetyk

Specjalizuję się w prowadzeniu kuracji odchudzających osób dorosłych. Jestem także szkoleniowcem- posiadam 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń.

Wykształcenie:
Ukończyłam studia na kierunku "Biotechnologia" na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w trakcie studiów odbyłam 5-miesięczną praktykę na Uniwersytecie w Padwie we Włoszech. W toku pracy odbyłam liczne szkolenia z zakresu suplementacji, żywienia w różnych jednostkach chorobowych czy motywowania pacjentów w celu osiągnięcia założonego planu.

Doświadczenie:
Zajmuję się odchudzaniem od ponad 9 lat.
Obecnie prowadzę w Nowym Sączu Centrum Dietetyczne Natur House (ul. Długosza 13).

Pani Ewa Chojnacka, to wspaniały dietetyk :) Pomogła mi schudnąć właśnie po 40. Przemiła, doświadczona. W każdym razie.. profesjonalistka...

Pani Ewa Chojnacka, to wspaniały dietetyk :) Pomogła mi schudnąć właśnie po 40.
Przemiła, doświadczona.
W każdym razie.. profesjonalistka...

Wspaniała dietetyczka z poczuciem humoru. Wizyty w jej gabinecie mijają w ciepłej atmosferze, zawsze potrafi fachowo doradzić, porozmawiać na tematy nie związane z odchudzaniem i po prostu pomoc. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Ewy. Polecam!

Wspaniała dietetyczka z poczuciem humoru.
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Ewy.
Polecam!

Polecam! Miałam okazję z nią współpracować w ramach odchudzania i wykazała się nie małym doświadczenie w ramach diet. Dieta została dostosowana indywidualnie, pomogła mi również w doborze odpowiednich ćwiczeń- ogólnie polubiłyśmy się i spotkania wywoływały dużo radości :) Dziękuję Pani Ewo za wszystko!

Polecam!
Dziękuję Pani Ewo za wszystko!

Bardzo pomogła mojej córce- zarówno stracić kilogramy jak i lepiej się poczuć psychicznie. Wizyty zawsze przebiegały bezstresowo

Jestem lekarzem i wszystkich swoich pacjentów wymagających leczenia otyłości lub nadwagi kieruję do Pani Ewy. Proszę pamiętać, że jest to choroba sama w sobie, a często też przyczyna innych schorzeń. Niejednokrotnie również przed zabiegiem chirurgicznym wskazane jest uregulować masę ciała do prawidłowej. Polecam panią Ewę! Dr Oskar S., Kraków

Pani Ewa bardzo mi pomogła w czasie mojej przygody z odchudzaniem, wytrwale odpowiadała na wszystkie moje pytania i zawsze służyla dobrą radą.

Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą i 100% profesjonalistką .Potrafi zmotywować, dobrać odpowiednią dietę i rzetelnie podchodzi do swoich podopiecznych.Dzięki diecie schudłem, zacząłem czuć się o wiele lepiej , nie tylko lżej oraz lepiej sypiać.Nawet gdy nie ma czasu na przygotowanie posiłków zalecanych w diecie, Pani Ewa zawsze służy poradą.Polecam !!

Dobrze sie czułam na wizytach, dieta dodała mi siły, była smaczna. Pani Ewa motywowala do działania mocno

Super! Chodzilem 3 miesiace i schudlem 17 kg, pani bardzo pomocna i sama tez stosuje diete z tego co mowila

Tak szczerej osoby z kręgu lekarskiego jeszcze nie znałam :) Mówi szczerze ale uprzejmie, tłumaczyła wszystko cierpliwie i ma poczucie humoru. Czasem sie spieszyla na wizytach ale to tylko jak kilka osob czekalo w poczekalni. Jestem po kuracji 4 miesiace i waga sie trzyma.