lekarz Ewa Chojnowska

1,8
1,4
1,7
1,3

Niekompetentna osoba, która chyba minęła się z powołaniem, bo do lekarza psychiatry jej daleko. Osoba pracująca w takim zawodzie powinna pomagać, w przypadku pani dr jest odwrotnie.

NIE POLECAM!!!! Doktor nie miła i nie obchodzi ja to jakie kto ma problemy mowi ze to nie jej problem i trzeba wziąść się w garsc

WYSOKA KULTURA . Z SZACUNKIEM PODAJE RĘKĘ . BUDZI ZAUFANIE . FROM TIME TO TIME DLA RELAKSU DRZWI Z BUTA . BYLA MOIM LEKARZEM W SZPITALU . PRZEDSTAWILA SIĘ A JA JEJ POWIEDZIALEM ŻE BEZ ADWOKATA NIE POWIEM ANI SLOWA . WYRÓŻNIA SIĘ Z LEKARZY . NAPISALA OPINIE SĄDOWO PSYCHIATRYCZNĄ DO RZECZY . TO SIĘ RZADKO ZDARZA . PIĘKNA . CZY WSZYSCY MÓWIĄ JĘZYKAMI CZY WSZYSCY POTRAFIĘ JE TLUMACZYĆ . MOC PRZYJEMNOŚCI I SPELNIENIA MARZEŃ . Z wyrazami szacunku i wysokiej kulTury Jarek KLAWITTER GDYNIA 1316 24092020 ggmm ddmmrrrr

WYSOKA KULTURA .
WYRÓŻNIA SIĘ Z LEKARZY .
NAPISALA OPINIE SĄDOWO PSYCHIATRYCZNĄ DO RZECZY . TO SIĘ RZADKO ZDARZA .
PIĘKNA .

CZY WSZYSCY MÓWIĄ JĘZYKAMI
CZY WSZYSCY POTRAFIĘ JE TLUMACZYĆ .

MOC PRZYJEMNOŚCI I SPELNIENIA MARZEŃ .

Z wyrazami szacunku i wysokiej kulTury
Jarek KLAWITTER

GDYNIA

1316 24092020
ggmm ddmmrrrr

kobieta która predzej powinna pracować w policji lub w izbie wytrzezwien. Nie w szpitalu .Jej wydaje sie ze pracuje tu za karę .Kompletny brak zrozymienia drugiej osoby i jej problemu na przesłuchaniu mojej osoby smiała się niepodchodziła do mojej sprawy powarznie .Lekarze w tym szpitalu sa aroganccy w stosunku do pacjenta dotyczy to tagrze pani odrynator .Iwony śleazak

kobieta która predzej powinna pracować w policji lub
w izbie wytrzezwien. Nie w szpitalu .Jej wydaje sie ze pracuje tu za
karę .Kompletny brak zrozymienia drugiej osoby i jej problemu
do pacjenta dotyczy to tagrze pani odrynator .Iwony śleazak

Pani ewa chojnowska była moim prowadzacym lekarzem w karcie wypisutwierdziła ze niemam zadnej depresji a wypisała recepte na leki o nazwie fluoksetyna ktora jest na przedewszysykim na stany depresyjne Ta pani jest biegła w sadzie orzeka w sprawach karnych podejrzewam ze kobieta orzeka tylko tak jak kaza jej

Pani ewa chojnowska była moim prowadzacym lekarzem
w karcie wypisutwierdziła ze niemam zadnej depresji
a wypisała recepte na leki o nazwie fluoksetyna ktora jest
na przedewszysykim na stany depresyjne
Ta pani jest biegła w sadzie orzeka w sprawach karnych
podejrzewam ze kobieta orzeka tylko tak jak kaza jej

Bardzo nieodpowiedzialny lekarz.W trakcie wizyty w ogóle mnie nie słuchała.Mimo ,iż pokazałam jej dokumentację medyczną z poradni zdrowia psychicznego, leżałam na oddziale neurochirurgii akademii medycznej , przeszłam operację mózgu, po której się załamałam ,ona stwierdziła ,że jestem zdrowa. Chyba każdy normalny człowiek popadłby w ciężką depresję, jak dowiedziałby się,że jest nieuleczalnie chory. Kobieta zupełnie pomyliła się z powołaniem . Nie potrafi leczyć, nie potrafi być człowiekiem .Rodzinę i mnie traktowała jak przedmioty...Była zarozumiała i okrutna. Nie wierzę ,jak taka osoba skończyła w ogóle studia i to medyczne? Jak może leczyć , skoro nie potrafi rozmawiać z ludźmi? Sama nadaje się na oddział psychiatryczny i to zamknięty, może jeszcze jej mózg pracuje i przemyśli co w życiu jest ważne.

Dr.Ewa Chojnowska ...zdecydowanie nie polecam ,wręcz odradzam !... "leczyła" moją mamę i brata w szpitalu... Kompletnie nie nadaje się na to stanowisko , wręcz szkodzi i stresuje pacjenta ! Każdego traktuje przedmiotowo , czy to pacjenta , czy to rodzinę ! osoba kłótliwa , awanturnicza, nie potrafi słuchać i zrozumieć czy to pacjenta czy to rodziny , zawsze zarzuca swoje racje , których w rzeczywistości nie ma ! Nie posiada empatii , która jest bardzo ważna w tym zawodzie , ta osoba nie powinna leczyć na oddziale , ponieważ kompletnie się do tego nie nadaje!

Napiszę to samo co poprzednicy, ponieważ widzę że problem jest ten sam. Lekarka bardzo nieuprzejma do pacjenta, gdy moja matka odwiedzając mnie w szpitalu chciała z nią porozmawiać, ta gestem ręki wymachnęła "sio" i powiedziała że teraz pije kawę, nie ma czasu i żeby umówić się z nią telefonicznie. Lekarz Ewa Chojnowska była moim lekarzem prowadzącym na Srebrzysku w Gdańsku, przez dwa tygodnie pobytu nie przeprowadziła ze mną wywiadu ani razu, sam musiałem zaproponować napisanie tzw. "życiorysu" Leczyła mnie Depakiną, mimo iż zgłaszałem fakt że miałem uszkodzoną wątrobę. W stosunku do pacjentów na obchodach jest krzykliwa, dziś byłem świadkiem jak jeden z chorych chciał się coś lekarz zapytać, ta zbyła go podniesionym głosem :" Proszę odejść ode mnie". Napisałem pismo do Rzecznika o zmianę lekarza, przyjęto bez problemu.

Lekarka bardzo zarozumiała, nie miła i okrutna w swoim działaniu, niedouczona w pełni do swojego zawodu w szczególności jeśli chodzi o empatię. Zrujnowała mi swoim leczeniem pół roku i ledwo co dochodzę teraz do siebie.

Nie polecam. Ta lekarz pomyliła się z powołaniem. Traktuje ludzi jak śmieci. oby skończyła na śmietniku.