bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,

Dr.Ewa to drugie imię mojego Anioła Stróża.Więc cóż więcej można napisać jeżeli w całości powierza się siebie komuś tak wyjątkowemu...Brakuje słów by opisać tak wspaniałego lekarza.Swoim profesjonalizmem,wiedzą, troską, sercem i całą sobą zasługuje na słowa najwyższego uznania i szacunku za to co robi dla drugiego człowieka.W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takiego człowieka a co dopiero lekarza.Dziękuję Bogu ,że dane nam było poznać i leczyć siebie i moją całą rodzinę u Dr.Ewy.D.Żółtańska.

Lekarz który nigdy nie odmówi pomocy. Zawsze postawi trafną diagnozę a moja córcia 3 letni Lenka pyta często kiedy pójdziemy znów do cioci Ewy

niedaleko pada jabłko od jabłoni Pani Doktor Ewa jest tak samo wspaniałym lekarzem co pani doktor tata Edmund Bienioszek

Po przejściu wielu lekarzy którzy mnie leczyli nie spotkałem takiego dobrego lekarza jak pani Ewa. Moja rodzina bliższa i dalsza należy do pani doktor

Wspaniały lekarz nic dodać nic ująć, zawsze trafi z lekiem. Osoba o złotym sercu. Najlepszy lekarz na całym świecie