Filtruj terminy

Pediatra Stargard Szczeciński

lekarz Przemysław Wysiecki

Consilius

73-110 Stargard Szczeciński

Najlepszy pediatra w Szczecinie. Kompetentny, zawsze trafnie diagnozuje chorobę u dziecka. Dokładnie tłumaczy z jaką chorobą mamy do czynienia i jak będzie wyglądało leczenie. Nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami. Po wizycie prosi o regularny kontakt, w celu informowania o bieżącym stanie zdrowia. W cięższych przypadkach prosi o kontakt nawet w nocy. Zawsze służy pomocą przez telefon, jeżeli nie ma potrzeby pomaga telefonicznie i odradza wizyty. Nie naciąga. Leczymy u niego ...
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Danuta Żołnowska

Jugosłowiańska 37d lok. 1
73-110 Stargard Szczeciński

bardzo sympatyczna i ciepła kobieta, rozumie pacjenta - gdy jest potrzeba, to wydaje zaswiadczenia i skierowania bez zbednego dopytywania sie

leczy dobrze, jednak nie podoba mi sie jej zbytnia sklonnosc do dawania antybiotykow, i to na wirusy, na które antybiotyki nie dzialaja!!!!
Opinia dodana przez: p

dr Gabriela Feruszewska

Stargard Szczeciński

Ja z córką chodzę do Pani doktor od stycznia,od urodzenia corki. Moge z czystym sumieniem polecic tego lekarza,jest bardzo milo,podczas badania dziecka zagaduje,pokazuje zabawki zeby dziecko zajac czyms. Konkretnie odpowiada na pytania zadane przez rodzica. Jedyny minus to ograniczony czas na dziecko,jednak Nam zazwycaj go wystarcza 😉
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Dorota Babiniec

73-110 Stargard Szczeciński

Polecam super lekarz .bardzo dobre podejście do dzieci i dorosłych.zawsze dobrze trfna diagnoza. zawsze wysłucha pacjęta i pokieruje na odpowiednie badania lub do specjalisty ..należę do Dr.D.Babiniec ponadto 20 lat . Jest SUPER Lekarzem .
Dziękuję Katarzyna P.

lekarz Danuta Becht

73-110 Stargard Szczeciński

Super lekarz. Warty polecenia. Miła osoba, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem. Dziecko bez problemu współpracuje.

lekarz Zofia Sawicka

Słowackiego 15d lok. 5
73-110 Stargard Szczeciński

No, nie przesadzajmy, nie jest aż tak źle. Myślę, że pacjenci mają trochę wygórowane wymagania. Ani nie jest dr House'm, ani nie ma warunków do pracy jak ten filmowy idol wszystkich polskich pacjentów. Rzeczywistość jest, jaka jest. Raczej starajmy się to zrozumieć, bo nadchodzą jeszcze gorsze czasy.
Opinia dodana przez: leo.

Ewa Chrałowicz

FAM – MED

73-110 Stargard Szczeciński

bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Maria Kozakowska

ulica Szymanowskiego 46
73-110 Stargard Szczeciński

Pani Maria Kozakowska do dla mnie najlepszy lekarz pediatra,mam dwoje dzieci 6 latka i 4 latka,i leczę je od urodzenia u Dr.Mari, dzięki Pani doktor rozpoznano u starszego syna astmę i alergię,jestem jej za to wdzięczna dzięki niej mój syn już tak często nie choruje na płuca i oskrzela, a bywało ze dwa razy w miesiącu teraz sporadycznie, zawsze można na Panią doktór liczyć, stałych pacjentów potrafi przyjąć nawet w ...

lekarz Piotr Bajerwoicz

Pulmonolog, Pediatra

Czarnieckiego 25c
Stargard Szczeciński

Witam ;]Piętnaście lat temu Pan Piotr Bajerowicz pomógł mojej córci , miała problemy zdrowotne , które wcześniej leczyli wszyscy pediatrzy w Stargardzie i nie potrafili sobie poradzic ...może z opieszałością podchodzili do pacjenta niektórzy na pewno ,np; Pani Kozakowska , kasowała , zmieniała leki i tak co 2 tygodnie.Trafiłam do Pana Piotra i po prostu okazało się , że dziecko ma i alergię i astmę , pomógł nam bardzo za ...

lekarz Anna Cylka-Kargowniczek

73-110 Stargard Szczeciński

Jest rewelacyjna, wszystko tłumaczy, po co na co i dlaczego, ma świetne podejście do pacjenta, z uwagą wysłuchuje i nie szasta na prawo i lewo antybiotykami.

Pediatrzy w Stargardzie Szczecińskim