dr n. med. Ewa Cichocka-Jarosz

Alergolog dziecięcy

Świetny lekarz, wie co mówi i wie jak rozpisać leczenie. Chodzę do Pani doktor prywatnie, jak do większości specjalistów, gdyż uważam, że w obecnym systemie opieki zdrowotnej, lekarz nie ma możliwość poświęcenia 100% uwagi danemu pacjentowi. Leczenie jest tak ustawione że wystarczają nam dwie wizyty w roku. Każde badania oraz testy wykonujemy w szpitalu, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Na dzień dzisiejszy moje dziecko jest ustabilizowane.

Witam, Pojechałam z córką do Pani doktor - wybrałam ją gdyż miała b. dużo pozytywnych komentarzy. Rozczarowałam się wprawdzie jak byliśmy akurat u Pani doktor córka nie miała kataru - mróz, po antybiotykach jak również na lekach od pediatry. Pani doktor zbadała ją stwierdziła że nos(wenątrz)ma charakterystyczne zabarwienie wskazujące na alergie, po czym kazała zrobić testy na roztocza - zrobiliśmy okazało się ze nie jest uczulona - napisałam maila i na tyle. Poza tym że córka ma katar od 2 lat w okresie pylenia drzew traw itrp. niestety żadnych wskazówek ...

Witam,
Pojechałam z córką do Pani doktor - wybrałam ją gdyż miała b. dużo pozytywnych komentarzy. Rozczarowałam się wprawdzie jak byliśmy akurat u Pani doktor córka nie miała kataru - mróz, po antybiotykach jak również na lekach od pediatry. Pani doktor zbadała ją stwierdziła że nos(wenątrz)ma charakterystyczne zabarwienie wskazujące na alergie, po czym kazała zrobić testy na roztocza - zrobiliśmy okazało się ze nie jest uczulona - napisałam maila i na tyle. Poza tym że córka ma katar od 2 lat w okresie pylenia drzew traw itrp. niestety żadnych wskazówek nie uzyskałam od Pani doktor poza oczywiście tymi testami na roztocza kurzu domowego, Widocznie powinnam pochodzic parę razy na prywatne wizycie w wysokości 130 zł aby móc zasłużyć na zrobienie pełnych testów na alergię. Jestem rozczarowana i zawiedziona

Synek przebywał kilkakrotnie w szpitalu z cięzkim zapaleniem płuc i oskrzeli, rozpoznanie astmy oskrzelowej. Oprocz tego był wielokrotnie leczony ambulatoryjnie, caly rok dostawał antybiotyki i sterydy. wielu lekarzy próbowało leczyc bezskutecznie. Dopiero Pani Doktor Cichocka-Jarosz po pierwszej!!! wizycie pomogła. Obecnie jesteśmy jej pacjentami ponad rok, wykryła też inne dolegliwości, bada dzieci ''od stóp do głow', przeznacza godzine na jednego pacjenta. Dziecko, które jest alergikiem od roku nie musiało przyjmować żadnych silnych leków. Syn uczęszcza do przedszkola i choroby łapał jako pierwszy. Obecnie jako jeden z czwórki dzieci w ogole nie zachorował. Takich lekarzy jak Pani Ewa Cichocka-Jarosz jest bardzo mało... Polecam!!!

Pani doktor Cichocka-Jarosz jest bardzo cierpliwym, kompetentnym lekarzem, co jest ważne zwłaszcza w przypadku tak małych pacjentów. Doskonale objaśnia metody leczenia i poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Robi dokładny wiwiad i badanie przy każdej wizycie. Niestety ma to również minus - w gabinecie są notoryczne opóźnienia, sięgające nawet kilku godzin, gdyż pani doktor poświęca każdemu więcej czasu, niż przewiduje grafik (a przecież niewiele trzeba, żeby temu zaradzić - wystarczy luźniej umawiać pacjentów)

Bardzo pragnę podziękować Pani Doktor za pomoc. Mój syn był leczony na zmianę antybiotyk/steryd przez kilka lat!! Jedna wizyta u Pani doktor i późniejsze konsultacje na odległość pozwoliły uwolnić się od antybiotyków na ponad rok. Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc i naukę, jak radzić sobie z częstymi infekcjami, katarami oraz alergia u mnie i u syna. Jako matka, mam do Pani Ewy całkowite zaufanie. Lekarz z serca i powołania, oby więcej takich!!!

niestety, czytalam tu komentarze szukajac "ostatniej deski ratunku", podczas samej wizyty bylo ok, pani dr wysnula kilka nowych niekorzystnych dla nas teorii, ktorych nie potwierdzil zaden inny lekarz. Wiedziala ze w naszym przypadku chodzi o czas,obiecala hospitalizacje do miesiaca, potem podczas rozmowy tel mowila juz co innego, zmienila zdanie, kazala czekac w kolejce na termin za 4 miesiace [u nas to juz nie mialoby sensu], wziela nr tel ode mnie powiedziala ze zadzwoni i nigdy nie zadzwonila. W miedzyczasie nasza "stara" alergolog polozyla nas u siebie w ciagu tygodnia, zrobila wszystkie badania itd. tak wiec NIE POLECAM!

Zdecydowanie polecam. Syn był wcześniej leczony u alergologa (dr Targosz) która zapisywała mu tony leków, przez ponad 3 lata non stop brał Zyrtec i sterydy wziewne. Dr Cichocka zmieniła mu leki, pomału zmniajszała dawki, do całkowitego odstawienia. W tym momencie od 5 miesięcy syn nic nie zażywa, a czuje się bardzo dobrze. Gdy jest bez leków widzę ogromną poprawę samopoczucia i przede wszystkim ODPORNOŚCI!

Najlepsza pediatra-alergolog w Krakowie.

Najlepsza pediatra-alergolog w Krakowie.

Mój synek miał problemy skórne. Byłam u kilku lekarzy, którzy nic nie tłumaczyli i najchętniej faszerowaliby dziecko lekami, po których wcale nie czuł się lepiej. Pani Doktor pomogła uporać się z problemami skórnymi synka i pokazała jak postępować w przypadku przeziębień wskazała, jakie badania diagnostyczne należy wykonać jestem jej za to bardzo wdzięczna.

Prywatna służba zdrowia!!!Duża kasa za wizytę i tyle. Umówiona wizyta na konkretną godzinę, jeszcze wcześniej dzwonili, żeby potwierdzić że się będzie, po czym po przyjeżdzie na miejsce okazało się że pani doktor ma opóźnienie 2 godziny!A przecież ludzie przychodzą też z malutkimi dziećmi, można sobie wyobrazić jak się czeka z niemowlakiem. Tyle to ja mogę sobie siedzieć w poczekalni w ramach NFZ za darmo. Poszukaliśmy innego lekarza. Traktujmy się poważnie, to nie lekarz nam robi łaskę że nas przyjmie.