dr n. med. Ewa Cichocka-Jarosz

Alergolog dziecięcy

Nie ma czasu dla pacjenta. Wiecznie jest zabiegana a nic konstruktywnego nie robi.

Synek przebywał kilkakrotnie w szpitalu z cięzkim zapaleniem płuc i oskrzeli, rozpoznanie astmy oskrzelowej. Oprocz tego był wielokrotnie leczony ambulatoryjnie, caly rok dostawał antybiotyki i sterydy. wielu lekarzy próbowało leczyc bezskutecznie. Dopiero Pani Doktor Cichocka-Jarosz po pierwszej!!! wizycie pomogła. Obecnie jesteśmy jej pacjentami ponad rok, wykryła też inne dolegliwości, bada dzieci ''od stóp do głow', przeznacza godzine na jednego pacjenta. Dziecko, które jest alergikiem od roku nie musiało przyjmować żadnych silnych leków. Syn uczęszcza do przedszkola i choroby łapał jako pierwszy. Obecnie jako jeden z czwórki dzieci w ogole nie zachorował. Takich lekarzy jak Pani Ewa Cichocka-Jarosz jest bardzo mało... Polecam!!!

same superlatywy, fachowiec , człowiek dusza. leczy i słowem i lekarstwem, osobiste zaangarzowanie w każdego pacjenta!!! Wiecęj takich lekarzy!!!

Prywatna służba zdrowia!!!Duża kasa za wizytę i tyle. Umówiona wizyta na konkretną godzinę, jeszcze wcześniej dzwonili, żeby potwierdzić że się będzie, po czym po przyjeżdzie na miejsce okazało się że pani doktor ma opóźnienie 2 godziny!A przecież ludzie przychodzą też z malutkimi dziećmi, można sobie wyobrazić jak się czeka z niemowlakiem. Tyle to ja mogę sobie siedzieć w poczekalni w ramach NFZ za darmo. Poszukaliśmy innego lekarza. Traktujmy się poważnie, to nie lekarz nam robi łaskę że nas przyjmie.

Lekarz ma swietne podejście do dziecka, dokładnie potrafi rozpoznać chorobę

Lekarz ma swietne podejście do dziecka, dokładnie potrafi rozpoznać chorobę

Wizyty u Pani doktor wpominamy z synem bardzo ciepło. Po kilku wizytach wszystkie dolegliwości ustapiły. A co najważniejsze już nie powróciły, a minelo juz ponad 5 lat. Nie spotkałam lekarza o tak wielkim zaangażowaniu w swojej pracy i tak sympatycznej osobowości. Bardzo dziękujemy.

Pani Doktor jest lekarzem nie tylko z ogromą wiedzą i wyczuciem medycznym, ale również z zasadami. Jest lekarzem niezwykle starannym i bardzo przejmującym się swoimi pacjentami. To osoba ciepła, życzliwa i z wielką klasą. Polecam.

Polecam.

Goraco poleca! Swietny specjalista i czlowiek ;)

Goraco poleca! Swietny specjalista i czlowiek ;)

Pani doktor bardzo dba o swoich małych pacjentów . Pomogła mojej dwójce dzieciaków , ma dobrą opnie wśród lekarzy w PRKOCIMIU gdzie pracuje na oddziale alergologi POLECAM WSZYSTKIM którzy chcą swoje dzieciaki wyprowadzić z alergii lub astmy . Pacjent z gór