dr n. med. Ewa Czaplicka

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście.Polecam Panią Doktor z Całego Serca bo to naprawdę bardzo dobry lekarz z doświadczeniem.

Bardzo dobry lekarz, mojej mamie praktycznie przywróciła widzenie. Teraz ja trafiłem i mam nadzieję, że też mi pomoże.

Wizyta umówiona na 16. przyjęcie o 17. Godzina oczekiwania na umówioną płatną wizytę to trochę długo. W końcu badanie, szybkie i niedokładne (badanie wzorku i ustalenie parametrów pierwszych okularów) Pani doktor to typ kobiety wszystkowiedzącej, niedopuszczającej głosu pacjenta. Po badaniu okazało się, że podobno mam początki zaćmy, ale zbadamy to dokładnie na następnym badaniu. Szybkie wypisanie recepty na okulary i do widzenia. Okulary zrobiłem na podstawie recepty i okazało się, że na jedno oko widzę niewyraźnie obraz jest zamazany. Poszedłem do innego okulisty (tym razem z polecenia) i okazało się, ...

Okulary zrobiłem na podstawie recepty i okazało się, że na jedno oko widzę niewyraźnie obraz jest zamazany. Poszedłem do innego okulisty (tym razem z polecenia) i okazało się, że po pierwsze mam źle ustawioną oś na jednym oku i po drugie nie mam początków zaćmy ani innej choroby.

Uwielbiam Panią Doktor. Przemiła ciepła sympatyczna osoba miałam wrażenie że przyjmuje mnie dobra znajoma a nie zupełnie obca osoba. Przez lata miałam zapisywane soczewki i nikt nie zauważył że mam wadę tylko w jednym oku i soczewki należy dobrać inaczej. Teraz widzę świetnie. Od lat leczyła się również moja mama , która dzięki opiece i leczeniu przez Panią Doktor zachowała wzrok do końca życia a wszyscy inni mówili że go straci. Żeby było jasne Pani Doktor leczyła ją w poradni szpitalnej w ramach ubezpieczenia i mimo to robiła to z wielkim oddaniem i sercem. Szczerze polecam .

Pani doktor nie traktuje pacjenta po ludzku. Byłam przyjęta w poradni, a wiec może dlatego. Jeszcze przez żadnego lekarza nie byłam tak źle potraktowana. Miałam wrażenie ze jestem kolejnym przypadkiem, a nie człowiekiem , któremu należy się rzetelna informacja o swojej chorobie. Najgorsze że takiego traktowania pacjentów uczy koleje pokolenie młodych przyszłych lekarzy.

Pani doktor czasami jest zbyt pewna siebie, zarozumiała i trochę arogancka jak jej się zwróci uwagę nawet dla swojego prywatnego pacjenta.Ma wiedzę,ale powinna bardziej wczuć się w położenie pacjenta, którego leczy,a nie dbać o swoją karierę.

super lekarz bardzo wiele jej zawdzięczam

super lekarz bardzo wiele jej zawdzięczam

Gorąco polecam Panią doktor. Kompetentna, dokładna i zna się na rzeczy.

Gorąco polecam Panią doktor. Kompetentna, dokładna i zna się na rzeczy.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pani doktor jest uprzejma, miła i profesjonalna. Leczę się już u niej 8 lat ;-D

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Następnie Pani dr zrobiła się arogancka, zarozumiała. A na prośbę dobrania soczewek, powiedziała tak: "Nie chcę mi się". Ma wiedzę, doświadczenie i myślę, że jest świetnym diagnostą, ale mam wrażenie, że jej woda sodowa do głowy uderzyła. Wizyta kosztuje 150 zł - to jest na prawdę nie mało. Czy warto? Jeżeli ktoś chce dopasować soczewki kontaktowe - to nie polecam. Jeżeli chodzi o choroby oczu - to tak.