dr n. med. Ewa Czaplicka

Kochany Lekarz! kompetentna, przemiła. Lekarz z powołania! Zdecydowanie polecam!

Kochany Lekarz! kompetentna, przemiła. Lekarz z powołania!
Zdecydowanie polecam!

Fachowosc,kompetencja,inteligencja,uprzejmosc,oddanie i usmiech... To sa cechy ktore emanuja od Pani Doktor. Oprocz okulistyki moglaby sie zajac leczeniem lekarzy, zwlaszcza tych z sektora publicznego ktorzy tak czesto cierpia na chroniczny brak tych cech.

Wielu okulistów poznałam... Przyznam szczerze zaden nie mogl trafic z diagnoza, a chorowalam od podstawowki a jestem na studiach ;) Znakomicie trafila z diagnoza, swietnie zaplanowala leczenie- z lekami trafione na 100!!! Nie mam juz czerwonych oczu :D Dziekuje A tak na calkiem powaznie: WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY, SKUTECZNIE LECZY ZAWSZE BEDE BARDZO WDZIECZNA!

A tak na calkiem powaznie: WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY, SKUTECZNIE LECZY
ZAWSZE BEDE BARDZO WDZIECZNA!

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam. Przez cały życie nosze okulary ale dopiero kilka lat temu trafiłam z polecenia do Pani Dr Ewy Czaplickiej. Z czystym sumieniem wszystkim polecam Panią doktor. Faktyczenie Pani Dr poświęca bardzo dużo czasu na każdy przypadek i czas oczekiwania na wizytę jest dość duży. Ale jest to bardzo pozytywna wada.

Z czystym sumieniem wszystkim polecam Panią doktor.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor

cudowna osoba,mila,madra..w kazdej dziedzinie.. Dostc sie do P.Doktor to nie latwa sprawa. Jedyny lekarz ktory postawil mi prawidlowa diagnoze.. a lepiej nie wymieniac ile bylo ich wczesniej

Takiego lekarza spotkać na swojej drodze to więcej niż wygrać milion w totolotka. Polecam !

Jedyną w sumie wadą Pani Doktor jest jej zamiłowanie do bardzo szczegółowego omawiania każdego przypadku podczas wizyty, co niestety wpływa na znaczne opóźnienia w przyjmowaniu kolejnych pacjentów. Są dwa rozwiązania tego problemu: cierpliowść pacjentów (czasami trudne do wykonania) lub wydłużenie czasu przewidzianego na wizytę jednego pacjenta. Poza tym jest to lekarz wręcz idealny!