Ewa Dąbrowiecka

Ogólnie Pani doktor jest dobrym lekarzem, do leczenia zębów się sprawdzi, ale do bardziej wymagających zadań nie mogę polecić. Chcę poruszyć temat koron, które po kilku latach od zrobienia muszą być ponownie otwarte, ponieważ okazuje się, że kanały nie są przeczyszczone do końca i robi się stan zapalny. Co z tego, że cena jest przystępna jak po latach trzeba wyłożyć 3 razy więcej aby to naprawić !!! Pani doktor za mało kładzie nacisku na to, aby powiedzieć pacjentowi, aby takie korony kontrolować i robić prześwietlenia przynajmniej 1 na pół roku, używać irygatora.Niestety przy tak ważnej decyzji jak korony polecam zapłacić więcej i iść do miejsca, gdzie będzie nacisk na odpowiednie wynerwienie, prześwietlenia w trakcie leczenia i odpowiedni sprzęt do takich zadań bo to podstawa, aby korony trzymały sie latami.

Pani doktor bardzo profesjonalna, a zarazem bardzo miła. Dzieki niej strach przed dentysta minął. Jest bardzo delikatna, a przy tym dokładna. Polecam w 100%.

Leczenie zębów u pani Ewy to przyjemność.*****************************************************************************************