Filtruj terminy

Stomatolog Sanok

Dariusz Dębski

Sanok Jana Pawła
38-500 Sanok

Najgorszy dentysta z jakim sie spotkalem, byłem u niego przed swietami z moja żona i teraz bardzo tego żałuje, zepsuł nam całe swieta i sylwester.
Poszedłem do niego bez bolu do leczenia zeba wyszedlem z bolem, zab ktory mi robil boli mnie juz 2 tygodnie i nie przestaje, bol jest tak silny ze leki nawet nie pomagaja, to samo jest jest u mojej żony nałorzyl jej do zeba za dużo ...

lek. dent. Jakub Rudak

Mickiewicza 6/5
38-500 Sanok

Polecam tego dentystę 👌 Jestem bardzo zadowolona z usług, pełen profesjonalizm, miły i konkretny. Szybko i sprawnie wyrwane zęby 👍
Opinia dodana przez: Natalia

Ewa Dąbrowiecka

Gabinet lekarski

Sanok

Pani Ewa jest bardzo dobrym fachowcem. Poprawiala mi plomby po innym nieprofecjonalnym leskim stomatolgu, który zostawił mi pruchnice i wszytko zaczęło się psuć. Zęby robiła kilka lat temu i do dzisiaj nic się z nimi nie dzieje. Ponadto pani Ewa przyjęła mnie bez problemu poza kolejką z bólem zębów za co jestem jej bardzo wdzięczna. Naprawdę jest godna polecenia.

lek. dent. Andrzej Borowiec

Wałowa 1
38-500 Sanok

Usunięcie kamienia i osadu na zębach zajęło mu 15 minut! nie miałbym nic przeciwko (15min) gdyby zrobione to było dobrze ! Usuwam kamień nazębny regularnie (średnio 2-razy w roku) nigdy jeszcze nie spotkałem się z taką fuszerką, zabieg musiałem powtórzyć u innego dentysty!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO PANA !!!
Opinia dodana przez: xxxxx

lek. dent. Jolanta Kłapkowska

ulica Stróżowska 38
38-500 Sanok

Miła, wzbudzająca zaufanie. Chętnie odpowiada na pytania. Jest cierpliwa w stosunku do pacjenta, a zabieg przeprowadza sprawnie, choć delikatnie (Na ile to jest możliwe). Po 4 wizytach i wymianach plomby (bez znieczulenia i bez bólu) jestem przekonana, że na następną wizytę pójdę bez najmniejszej obawy.
Opinia dodana przez: Jadeiga

lek. dent. Katarzyna Szajnowska

ul. Szczudliki 29B
38-500 Sanok

Super dentysta!!!!!!!! Uprzejmie informuje o sposobie leczenia jest bardzo miła i delikatna. Polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Anna Kielar

Grunwaldzka 3/1
38-500 Sanok

Podejscie tego stomatologa postawilo moje uzębienie na nogi, strach przed bólem znika i każda wizyta jest przyjemnością.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Grzegorz Firmanty

ulica Sąsiedzka 4
38-500 Sanok

Wspaniały stomatolog z kawałka pruchna zrobi pięknego zęba dentysta z powołania bardzo miły dla pacjenta polecam:-)

lekarz Beata Kobiela

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KONSYLIUM" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Podgórze 39

Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Polecam

lek. dent. Małgorzata Szpiech

Przychodnia Specjalistyczna
Jana III Sobieskiego 21
38-500 Sanok

Witam. Może Pani stomatolog jest uprzejma i stara się poświęcić pacjentowi dużo czasu, jednak warto przyjrzeć się bliżej jej kompetencjom w tym wieku. Dzisiaj byłam u Pani dr w celu kanałowego leczenia zęba, którego mi ZŁAMAŁA, (wiedziała, że należy robić to delikatnie ale nie, bo po co), nie przeprosiła, nic nie zrobiła żeby go naprawić. kasę zabrała i odesłała do domu. Czy taki powinien być stomatolog? To nazywa się podejście ...
Opinia dodana przez: Mania

Stomatolodzy w mieście Sanok