lek. dent. Grzegorz Firmanty

Wspaniałe podejście do pacjenta, pełen zrozumienia i profesjonalizmu. Jestem regularna pacjenta dr Firmantego i uważam ze jest stomatologiem z powołania. Ceny porównywane do innych sanockich gabinetów

Doktor Firmanty to solidny i kompetentny specjalista oraz znawca sztuki dentystycznej, jestem bardzo zadowolony z firmy leczenia moich zębów. Polecam.

Z polecenia dr Robel, bo tam niestety nie podjęli się leczenia kanałowego mojego zęba i odesłali mnie właśnie do doktora, umówiłam się na wizytę u dr Firmanty. Pierwsza wizyta była konsultacją z wykonaniem RTG zęba. Miałam już ze sobą RTG tego zęba wykonane w innym gabinecie ale wg doktora się nie nadawało. Wizyta konsultacyjna 50 zł. Na tej wizycie lekarz wycenił leczenie kanałowe na około 1100-1500 zł i omówił mnie na 2 kolejne wizyty na których to leczenie wykona. Pierwsza wizyta 250 zł. Ostatnia wizyta na której miało zakończyć się leczenie kosztowała 1400 zł. Okazało się że ta pierwsza była jednak przygotowaniem do leczenia i została wyceniona osobno. Najlepsze jest to że doktor nie zakończył leczenia tego zęba, wykonał leczenie kanałowe a na odbudowę skierował mnie spowrotem na Kochanowskiego do dr Robel. O tym że muszę umówić się na kolejną wizytę w innym gabinecie poinformował mnie jak już wstawałam z fotela. Dzwoniłam do dr Robla i odbudowę wycenili na 300 zł. Pani na recepcji nawet nie była zdziwiona że nie mam odbudowanego zęba więc sądzę że jest to częstą praktyka doktora. Nie wybieram się na Kochanowskiego, znalazłam innego lekarza. Czuję się oszukana. Pytałam dokładnie o koszt leczenia, nie spodziewałam się także, że nie zostanie ono zakończone i będę odesłana. Dr Robel i dr Firmanty to rodzina więc polecają i odsyłają sobie wzajemnie pacjentów. Nie polecam- kosmiczne ceny i brak szacunku do pacjenta.

Rzetelność, profesjonalizm i empatia wobec pacjenta. Naprawdę godny polecenia specjalista. W moim odczuciu lekarz z powołania.

Wizyta stomatologiczna bardzo udana. Pan Grzegorz jest jak najbardziej godny polecenia. Maksymalna liczba gwiazdek jak najbardziej zasluzona.

Doskonały specjalista. Jestem pod wrażeniem jego fachowości i podejścia. Ze stomatologów, z których usług korzystałem absolutne TOP3, z czego cała trójka jest tak samo super. Polecam.

Wspaniały stomatolog z kawałka pruchna zrobi pięknego zęba dentysta z powołania bardzo miły dla pacjenta polecam:-)