lekarz Ewa Dębska

2,4
2,4
2,1

Pani Doktor...słaba wiedzą, wysuwanie teorii bez pokrycia, zupełny brak empatii do pacjenta, jak i rodziny. Najlepiej niech nikt o nic nie pyta, bo pani doktor się denerwuje i robi się nie miła. Nie polecam i nie pozdrawiam. Omijać z daleka. Ps. Najwyższy Czas na emeryturę, bo przez takich ludzi cierpią pacjenci, rodziny i współpracownicy.

Zupelny brak empatii, a nawet podstawowych zasad dobrego wychowania. Pacjent traktowany po chamsku /w tej konkretnej sytuacji pacjentka z nadwaga/ to pozwolilo lekarce na komenrarze po nazwisku na caly oddział. Nie spotkalam w żadnej placowce takiego lekarza.

pani jest nieuprzejma a nawet niegrzeczna, zmęczona pracą w szpitalu ...totalny brak kultury a dbałość o pacjenta i jeszcze komunikacja z jego rodzina to już zupełne DNO...

Bardzo niska kultura osobista. Mała wiedza. Bardzo słabe podejście do pacjenta. Brak zaufania z mojej strony do Pani Dr.

Przyjechałam do Głowna w odwiedziny , do rodziny. Traf chciał,że zachorowałam. Trafiłam do przychodni, w której przyjęła mnie Pani dr Dębska.Jestem pod wrażeniem kompetencji i uprzejmości Pani doktor. Nie dość, że zajęła się moją dolegliwością, to poradziła mi także w innej zdrowotnej sprawie, z którą borykam się od dłuższego czasu. Bardzo polecam tego lekarza.

Mam zastrzeżenie co do kultury Pani Doktor. Sfery medycznej nie jestem w stanie ocenić.

Solidny lekarz, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Godny polecenia.

Solidny lekarz, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Godny polecenia.