Ewa Dereszak-Kozanecka

Psychiatra

Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentom, jest bardzo uprzejma i przede wszystkim zaangażowana w swoją pracę. Zbiera dokładny wywiad, nie szafuje lekami, jej diagnozy są trafne, poza tym ma podejście holistyczne: szuka przyczyn choroby w życiu prywatnym i zawodowym pacjenta, doradza, jak zmienić sposób funkcjonowanie etc. Bardzo polecam!!

Nie tylko lekarz ale przede wszystkim człowiek chętny do pomocy. Specjalista godny polecenia pod każdym względem.

Pani doktor godna polecenia. Bardzo przykłada się do swojej pracy i stawia trafne diagnozy. Polecam!!!!