lek. dent. Ewa Fesz

Pani Fesz w październiku 2014 zaczęła mi leczyć złamanego zęba. Dała bardzo dużo znieczulenia. W trakcie wiercenia "zleciało" jej wiertło z leczonego zęba pod mój język i "zrobiła" dziurę w podniebieniu. Było b.dużo krwi , i "dziura" . Nie przejęła się bardzo tym faktem i poleciła tylko brać tabletki przeciwbólowe. W domu , wieczorem jak znieczulenie przestało działać zaczęło mnie bardzo boleć. Oczywiście po tym fakcie poszłam na konsultacje do innego stomatologa. Dowiedziałam się że o mały włos nie przecięła mi wiertłem tętniczki" pod językiem. Żałuję że nie zrobiłam zdjęcia ...

Oczywiście po tym fakcie poszłam na konsultacje do innego stomatologa. Dowiedziałam się że o mały włos nie przecięła mi wiertłem tętniczki" pod językiem. Żałuję że nie zrobiłam zdjęcia tego wydarzenia i nie wyciągnęłam w stosunku do niej konsekwencji, ponieważ okazało się również ,że tak źle leczyła tego złamanego zęba że skończyło się wyrwaniem tego zęba. Absolutnie nie polecam tej pani jako stomatologa.

Doktor Ewa Fesz-Pydyn jest bardzo rzetelnym lekarzem. Zawsze proponuje kilka rozwiązań i często dostosowuje je do możliwości finansowych pacjenta. Jej kompetencje są godne polecenia! Wypełnienia stosowane przez Panią doktor są bardzo trwałe. Używa dobrych materiałów. Stosuje nowoczesne technologie! Mam do niej duże zaufanie. Jestem jej pacjentką od 14 lat i nigdy się nie zawiodłam.

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Miła, wszystko spokojnie tłumaczy. Ma cierpliwość do tych którzy wizyte u dentysty traktują jako największą kare. Zawsze uprzedza czy bedzie boleć. Jedyny minus to brak recepcji z czego wynika to, że często odbiera telefon zostawiając pacjęta na chwile z rurkami i innym ustrojstwem w ustach. Ajak zacznie wiercić to już nie przerywa aż nie skończy, a telefon sobie dzwoni.