lek. med. Ewa Gojanlek. med. Ewa Gojan - zdjęcie profilowe

lek. med. Ewa Gojan

Ginekolog

Absolwentka AM w Łodzi, specjalista II stopnia z położnictwa i ginekologii. Doświadczenie z zakresu leczenia nietrzymania moczu, praca w poradni chorób sutka przez 5 lat.

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- cytologia

Specjalistyczne konsultacje ginekologiczne oraz prowadzenie ciąży. Opieka nad kobietą w połogu (porady odnośnie ćwiczeń), opieka w okresie menopauzy. Porady antykoncepcyjne. Pobieranie cytologii i wymazów (również w kierunku HPV). Leczenie przewlekłych inf...

Bardzo konkretna lekarka. Prezentuje holistyczne podejście do pacjenta. Znalazła u mnie "internistycznego" raka, a lekarze chorób wewnętrznych go nie widzieli.

15 lat współpracy, nawet po wyprowadzce, o czymś świadczy. Czuję się "zaopiekowana" po każdej wizycie. Rozumiana i nie nastraszona. A brak połajanek i umoralniania to atuty nie do przecenienia.

Konkretna kobieta, kompetentna, dla mnie super :)

Konkretna kobieta, kompetentna, dla mnie super :)

lekko się spóźnia, głośna ,gadatliwa ale konkretna. taka silna osobowość.ja jestem pod wrażeniem jej temperamentu. złe opinie może zebrać od użalajacych się nad sobą brzydkich spasionych kobiet.którym pewnie powie że pora sie odchudzać.dla mnie byla mila i o chlopakach! pogadała i o służbie zdrowia.ale przyznam ze jesli fluidy będą nie te to można odnieść wrażenie ze jest srednio miła.wyjasniła co trzeba, wybiła z głowy co trzeba, dała skierowania, zbadałaszybko sprawnie. tanie leki przepisała.ja jestem zadowolona

Byłam u Pani doktor w Piastowie. Uważam że bardzo rzeczowa, kompetentna , znająca swoją wartość jako lekarz. BAdanie nie bolało jakoś szczególnie. Bardzo symapatyczna osoba. Polecam

Polecam! Kompetentna, szczera. Wykrywa to,czego inni nie widzą!

Polecam!
Kompetentna, szczera. Wykrywa to,czego inni nie widzą!

skrajna impertynencja+ odniosłam wrazenie, iz tzw 'pani dr' celowo przeprowadzila badanie w sposób bolesny i upokarzający= odradzam, strata czasu i nerwów. ten lekarz nie jest lekarzem z powołania.

POLECAM!!!!!!!!!zawsze miła, kompetentna, DELIKATNA!-co ma znaczenie. POLECAM

POLECAM!!!!!!!!!zawsze miła, kompetentna, DELIKATNA!-co ma znaczenie. POLECAM

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Gojan. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Gojan. Polecam.

Bardzo polecam p. doktor Gojan, kompetentna i zaangażowana.

Bardzo polecam p. doktor Gojan, kompetentna i zaangażowana.