lekarz Ewa Grała-Dworak

1,9
1,8
1,8
1,7

Pani ordynator Ewa Grała- Dworak nie powinna pracować z chorymi ta pani pomyliła się z zawodem Jest arogancka, bezczelna bez kultury jej podejście do pacjentów i rodziny budzi ogromne zastrzeżenie wręcz jest katastrofalne. Tą panią ordynator powinien zająć się Rzecznik prawa pacjeta

Tą panią ordynator powinien zająć się Rzecznik prawa pacjeta

Zudem lekarz, beszczelny babsztyl,arogancka,niepowinna pracowac z ludzmi,kocha tylko siebte. Kordes jej los odplaci.

Zarozumiała arogancka bezczelna propoonuje wchodzic z dyktafonem do tej kobiety (na tytuł lekarza nie zasługuje) na pytanie co ze stanem zdrowia rzuca wynikami i mowi prosze sobie zobaczyć !!!!! Ja jako członek rodziny nie mam prawa znac sie na dokumentacji medycznej ta Pani ma szczescie że byłem z żona która mnie uspokoiła ...... Proponuje nagrywac wszystko ja tak robie po leczeniu mam zamiar to opublikowac ....

Pani ordynator nie powinna być lekarzem , a co dopiero ordynatorem. Niestety trafiłem na jej oddział z bólem brzucha w celu zdiagnozowania, ponieważ bolał mnie parę miesięcy a na badaniach zrobionych prywatnie nic nie wychodziło ( gastroskopia , kolonoskopia, badania krwi ). Pierwszą diagnozą Pani ordynator było, że boli mie mięsień brzucha, śmiechu warte. Następnie Pani ordynator skierowała mnie do psychologa, i znów mi kopara opadła. Mało brakowało abym ze szpitala wyszedł bez konkretnej diagnozy, dopiero na prośbę młodego lekarza który tam pracuje, niestety nie znam nazwiska, zrobiono mi TK i wyszło przewlekłe zapalenie trzustki. Przed TK nie miałem żadnej diety w szpitalu co dodatkowo pogarszało mój stan. Niestety oczywiście za decyzją Pani ordynator zostałem z bólami wypisany ze szpitala i dalej sobie muszę radzić sam.
Uważam , że młody lekarz który mnie prowadził powinien zostać, na tym oddziale ordynatorem, czego mu życzę.
Wnioskując, jeżeli ktoś choruje na choroby wewnętrzne broń boże niech nie idzie na oddział wewnętrzny szpitala nr3.

Najgorszylekarz na jakiegokolwiek w życiu trafiłam. Poprzez swoja arogancje i głupote zabiła mi kogoś z rodziny. Mam nadzieje, że już długo nie popracuje. I życze jej aby umierała w takich męczarniach jak On przez nią. Tacy ludzie nie powinni byc lekarzami...

Najgorszylekarz na jakiegokolwiek w życiu trafiłam.
Poprzez swoja arogancje i głupote zabiła mi kogoś z rodziny.
Mam nadzieje, że już długo nie popracuje.
I życze jej aby umierała w takich męczarniach jak On przez nią.
Tacy ludzie nie powinni byc lekarzami...

Kompletny brak uprzejmosci i ludzkiego podejscia do pacjent i rodziny. Lekarka przyjmowala moja mame, ktora choruje na raka,na oddzial po wezwaniu pogotowia ze wzgledu na dusznosci. Zalezalo mi na ustabilizowaniu stanu matki,bo leki zastosowane w domu nie daly efektu. Gdy poszedlem na rozmowe do gabinetu pani ordynator pytajac kiedy ewentualnie stan bedzie na tyle dobry, aby zabrac mame do domu, bo zalezy mi na tym,aby zmarla w domu a nie w sali szpitalnej, uslyszalem pytanie "po co pan wzywal pogotowie? ". Najwidoczniej pani ordynator nie odroznia spokojnie smierci we snie ...

Kompletny brak uprzejmosci i ludzkiego podejscia do pacjent i rodziny.
Lekarka przyjmowala moja mame, ktora choruje na raka,na oddzial po wezwaniu pogotowia ze wzgledu na dusznosci. Zalezalo mi na ustabilizowaniu stanu matki,bo leki zastosowane w domu nie daly efektu. Gdy poszedlem na rozmowe do gabinetu pani ordynator pytajac kiedy ewentualnie stan bedzie na tyle dobry, aby zabrac mame do domu, bo zalezy mi na tym,aby zmarla w domu a nie w sali szpitalnej, uslyszalem pytanie "po co pan wzywal pogotowie? ". Najwidoczniej pani ordynator nie odroznia spokojnie smierci we snie od smierci z uduszenia, gdy człowiek jest w pelni swiadom tego co siebie dzieje,jest pelny strachu i czuje bol. I to byl moj pierwszy kontakt i pierwsza rozmowa z ta kobieta. Niestety - nie ostatnia: /

Zdecydowanie nie polecam. Arogancka, nieuprzejma. Te dwa pozytywne komentarze to chyba napisała sama dr Grła.Szkoda,że piastuje ona funkcję ordynatora raczej ze swoim zachowaniem mogłaby zarządzać kolonią karną.

Przestrzegam przed tą panią. Aż trudno uwierzyć w to, że ta pani wykonuje taki zawód i jeszcze w dodatku piastuje funkcje ordynatora szpitala nr.3 w Tarnowskich Górach. Niekompetentna i bardzo nie miła. Mam wrażenie że ta pani wykonuje zawód lekarza za kare. Niestety konieczna interwencja rzecznika praw pacjenta.

osoba kompletnie nie zainteresowana problemami pacjentów, a przy tym nieuprzejma. Można zrozumieć cały chory system opieki w tym kraju, jednakże czy lekarz powinien reagować w taki sposób że problem pacjenta jest całkowicie dla tej pani nieistotne?

Pani dr jest ordynatorem oddziału internistycznego I w WSP w Tarnowskich Górach i niestety jej podejście do pacjentów budzi ogromne zastrzeżenia