Internista Tarnowskie Góry

ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!
Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu!
Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!

Opinia dodana przez: Magda

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Najlepszy kardiolog jakiego znam. Zapalenie mięśnia sercowego leczy bardzo skutecznie. Bardzo konkretna i bezpośrednia osoba. Jeden z nielicznych lekarzy z powołaniem. Wielu osobom uratowała życie.

Opinia dodana przez: Adam

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Przemiły, kompetentny, wyrozumiały, dopiero po wizycie u Pana Doktora zrozumiałam swoją chorobę serca i teraz stosuję się do wszystkich zaleceń. Czuję się świetnie. Życzę wszystkim takiego Lekarza!

NZOZ ANIMED
ulica Piłsudskiego 9A
42-600 Tarnowskie Góry

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza na pogaduszki, tylko po pomoc, a właśnie tu ją dostaniemy rzetelną, konkretną, skuteczną. Leczę się u Pani doktor już wiele lat. To jest prawdziwy lekarz, brak mi słów wdzięczności dla tej Pani a leczy mnie tylko z kasy chorych nigdy nie byłam u niej prywatnie. To jest lekarz z powołania, warto korzystać z jej usług, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza na pewno nikt nie będzie żałował oby było więcej takich lekarzy. A ze swej strony życzę Pani zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Opinia dodana przez: Anna

ul.Kazimierza Wielkiego 8
42-605 Tarnowskie Góry

Pan doktor jest kompetentny, zna się na swoim fachu. Trafnie zdiagnozował moją chorobę. Dobrane leki okazały się skuteczne.

Opinia dodana przez: Anonim Anonim

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Lekarz z powolania,bardzo uprzejmy,miły czlowiek,dokladnie wszystko wytlumaczy.zbada pacjenta bardzo szczególowo.

Opinia dodana przez: ania

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

Tarnowskie Góry

Polecam. Lekarz starej daty z dużym doświadczeniem.

Polecam. Lekarz starej daty z dużym doświadczeniem.

dr n. med. Ewa Komin

Internista, Hipertensjolog

ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry specjalista duża fachowość trafne diagnozy i skuteczne leczenie Polecam wdzięczny pacjent Adam.

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo miła, serdeczna, ludzka i wyrozumiała Pani doktor. Godny polecenia specjalista. Ogromnie dziękujemy za pomoc w leczeniu nie tylko, naszych niepełnosprawnych dzieci.

Opinia dodana przez: pacjenci z "Serdecznych"

Interniści w mieście Tarnowskie Góry