Internista Tarnowskie Góry

Internista, EKG

Hospicjum Królowej Pokoju- Hospicjum Domowe
ul Opolska 26c
Tarnowskie Góry

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn

lekarz Ewa Grała-Dworak

Internista

Cebuli 15
42-600 Tarnowskie Góry

Pani ordynator nie powinna być lekarzem , a co dopiero ordynatorem. Niestety trafiłem na jej oddział z bólem brzucha w celu zdiagnozowania, ponieważ bolał mnie parę miesięcy a na badaniach zrobionych prywatnie nic nie wychodziło ( gastroskopia , kolonoskopia, badania krwi ). Pierwszą diagnozą Pani ordynator było, że boli mie mięsień brzucha, śmiechu warte. Następnie Pani ordynator skierowała mnie do psychologa, i znów mi kopara opadła. Mało brakowało abym ze ...

dr n. med. Krzysztof Wilczek

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Świetny specjalista z dziedziny kardiologii i wspaniały zabiegowiec! Opanowany, delikatny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Robił zabieg mojej babci. Gdyby trafiło na kogoś innego to mogłabym jej już nie zobaczyć. Pan Doktor zrobił wszystko tak, że nie ma śladu po czymkolwiek. Dodatkowo wszystko tłumaczył, uspokajał, pilnował, doglądał, dbał. Polecam i będę to robić. Wszystkiego dobrego dla Pana Doktora! 🙂
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Urszula Wilczek

Świdra 12
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo miła, serdeczna, ludzka i wyrozumiała Pani doktor. Godny polecenia specjalista. Ogromnie dziękujemy za pomoc w leczeniu nie tylko, naszych niepełnosprawnych dzieci.
Opinia dodana przez: pacjenci z "Serdecznych"

lekarz Witold Kluba

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Szpital im. dr. B. Hagera w Tarnowskich Górach- Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Pyskowicka 47-51
42-612 Tarnowskie Góry

Lekarz nieuprzejmy, arogancki. Był zły że w ogóle przyszłam po pomoc świąteczno-nocną (widocznie spał) Choruję od 20 lat i potrafię już szybko rozpoznać początki obrzęku naczynio-ruchowego języka (był widoczny częściowy obrzęk). Lekarz nakrzyczał na mnie że przychodzę jak język nie spuchł cały i nie mam trudności w oddychaniu. Zlecił podanie lekarstwa (bardzo słabej dawki) ale w karcie choroby wpisał że nie ma obrzęku a ciśnienie mam książkowe (mimo choroby nadciśnieniowej). ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr Szymon Płaczek

Internista, Pulmonolog

ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!
Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu!
Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Beata Poprawa

Gruzełki 3
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor Poprawa jest świetnym kardiologiem wyjaśnia na czym polega leczenie dobiera dobrze leki żeby było Polecam serdecznie Panią doktor Poprawe
Opinia dodana przez: jessica

dr n. med. Roman Kaczor

Gastroenterolog, Internista

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Zgadzam się z wcześniejszym wpisem,
wszystko Ok gdy problem jest nieskomplikowany, gdy sytuacja jest trudniejsza staje się obcesowy i mało uprzejmy. Chyba po to żeby zniechęcić pacjenta do siebie i mieć święty spokój.

lekarz Eugeniusz Kliber

Internista

Poranna 46
42-600 Tarnowskie Góry

Nie bardzo rozumiem poprzedni komentarz dotyczący lekarza E. Klibera. Jest to bardzo uprzejmy, miły pan. Miałam okazje poznać go jako lekarza na oddziale w Szpitalu Św. Kamila w Tarnowskich Górach. Co prawda nie jako pacjentka, ale jako córka pacjentki. Ile razy pytałam o stan zdrowia mamy, otrzymywałam wyczerpujące informacje, poparte aktualnymi wynikami badań, z dokładnym objaśnianiem wszystkich problemów, o które pytałam. Zawsze znalazł czas, żeby porozmawiać. Z tego, co widziałam, ...

lekarz Krystyna Nowak

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Najlepszy kardiolog jakiego znam. Zapalenie mięśnia sercowego leczy bardzo skutecznie. Bardzo konkretna i bezpośrednia osoba. Jeden z nielicznych lekarzy z powołaniem. Wielu osobom uratowała życie.
Opinia dodana przez: Adam

Interniści w Tarnowskich Górach