dr n. med. Krzysztof Wilczek

Internista, Kardiolog

Świetny specjalista z dziedziny kardiologii i wspaniały zabiegowiec! Opanowany, delikatny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Robił zabieg mojej babci. Gdyby trafiło na kogoś innego to mogłabym jej już nie zobaczyć. Pan Doktor zrobił wszystko tak, że nie ma śladu po czymkolwiek. Dodatkowo wszystko tłumaczył, uspokajał, pilnował, doglądał, dbał. Polecam i będę to robić. Wszystkiego dobrego dla Pana Doktora! 🙂

Przez wiele lat leczył Pan Doktor moją babcię, na każdej wizycie tylko twierdząc, że wszystko jest dobrze nie robiąc nawet badań. Kiedy trafiła do szpitala okazało się, że od dawna ma wodę w płucach, której Pan Doktor nie zauważył, bo nawet jej nie osłuchiwał podczas wizyt.

PAN KRZYSZTOF WILCZEK TO BEZINTERESOWNY PROFESJONALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE. PORÓWNUJĘ GO DO PROFESORA WILCZURA. NIE MA SŁÓW JAK OCENIĆ TEGO SPECJALISTĘ. WDZIĘCZNA OD OŚMIU LAT PACJENTKA Z CZĘSTOCHOWY

Przed 6. laty ratował moje serce.Dziękuję Pany bardzo.Żyję.Niech nie braknie Panu sił i motywacji do czynienia dobra.antoni m. lekakarz

Niestety lekarz raczej "wypalony" zawodowo. W ogóle nie przykłada się do swojej pracy. Kasuje tylko pieniądze,za zrobienie badania EKG, które można zrobić za darmo w każdej publicznej przychodni.Diagnoza- nie było. Nie tłumaczy o chorobie ani nie wnika w jej przyczynę. Po prostu zostawia pacjenta z niczym. Wyszłam z tą samą wiedzą, z jaką przyszłam, sprawa nie nabrała żadnego obrotu. Musiałam szukać innego lekarza.