lekarz Ewa Gross-Tyrkin

Endokrynolog

Jestem, w ciąży i pani doktor nie karze przychodzić co 3 tygodnie na wizyty i zgarniać kase jak inni. Z wynikami mam sie zgłosic telefonicznie i zawsze powie co dalej robic czy cos zmieniać. Miła atmosfera.Jestem zadowolona.

Poleciłam ją już wielu osobom, które były i chwalą tak jak ja, za tydzień wybieram się do Niej ze zdjęciem mojego maleńkiego synka, którego nie byłoby dzisiaj, gdyby nie skuteczne leczenie Pani doktor. Inni lekarze przez trzy lata nie potrafili postawić właściwej diagnozy.Po prostu polecam.

Osobiscie nie polecam,w czasie mojej wizyty,doktor dwukrotnie wychodzila,odbierala prywatne telefony i w sumie moja wizyta trwala 2 minuty i zaplacilam za to 100zl,a wczesniej pacjentka siedziala 30 minut i tez zaplacila 100 zl.Jak tak mozna podchodzic do pacjenta,przeciez ponoc jest 15 minut na jednego pacjenta,wiecej nie pojde do tej doktor