Ewa Jabłońska

Ortodonta, Protetyk

Do pani doktor chodzę z moja wnuczka i serdecznie polecam. Pani doktor jest zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta do klientów. Pierwsza wizyta była z polecenia znajomych i również polecam pani doktor wszystkim zainteresowanym. Ceny są bardzo konkurencyjne do jakości jaką pani doktor oferuje.

Ceny są bardzo konkurencyjne do jakości jaką pani doktor oferuje.

Do pani doktor chodzimy już ponad 8 lat i naprawdę polecam jako specjalistę, lekarza i ciepła osobę która ma wspaniałe podejście do dzieci i jak osób starszych. Najważniejsza rzeczą jest to ze pani doktor nie kasuje za swoje usługi jak niektóre gabinety w Szczecinie. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuje za wspaniała opiekę mnie i mojej rodziny.

świetne podejście do pacjenta. ściągnęłam aparat 2 lata temu i moje zęby są prościuteńkie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i gdybym miała wybierać jeszcze raz bez wachania bym to zrobiła.

Dzien dobry Moja opinia o Pani Jablonskiej jest troszeczke inna jak te pisane przez rodzine Pani i znajomych a moze nawet przez nia sama. Pod wzglendem zawodowym moze byc ale jak na Pania stomatolog powinna pomyslec o lepszej higienie jamy ustnej bo jak sie pochyla to czuc jej z ust nieprzyjemny zapach. Czyli jak to sie mowi, ze Szewc bez butow chodzi Witek

Dzien dobry
Witek

Świetny specjalista o dużej wiedzy, polecam! Każdy kogo wysyłam do tego gabinetu wychodzi zadowolony i uśmiechnięty. Polecam dalej!

Do tej pani trafiłam jeszcze będąc dzieckiem, miała wyprostować mi zęby. Efekt jest beznadziejny po wielu latach noszenia aparatu zęby wyprostowały się dosłownie na 5 minut. Po wyrośnięciu ósemek zęby pokrzywiły się, doszło do przesunięcia linii szczęki, nikomu nie polecam

Pani bardzo nieuprzejma wrecz chwilami chamska. Zmanierowana do granic mozliwosci bez podejscia do pacjenta. Robi laske, ze wogole musi za ciezka kase komus pomoc. Nie polecam szkoda nerwow i czasu i pieniedzy. Acha co zrobi to odpada a potem sie irytuje, ze zle zrobila z wyzywaniem sie na pacjencie. Jej pomoc chyba juz stuletnia postkomuna jeszcze gorsza jak widac swoj do swego ciagnie. Ale ekipa sloma z butow normalnie. Nigdy wiecej

Profesjonalne podejście pięknej Pani doktor sprawiły, ze leczenie od początku szło dobrze. Bardzo miła, dokładnie tłumaczyła każdy krok w leczeniu. Zgodnie z planem leczenie skończone było po ok 1,5 roku. Polecam z całego serca bo warto się uśmiechać!!

Naprostowywalam zeby u p. Jablonskiej jakieś 10 lat temu. Niestety, do tej pory tego żałuje, gdy patrzę na swoje zeby. Po prawie 4-ech latach noszenia aparatu stałego, moja górna szczeka jest nadal przekrzywiona na bok, cześć zębów cofnięta w stronę podniebienia, a ja mam ogromne kompleksy gdy patrzę w lustro. Gdybym wiedziała, ze taki będzie efekt tego 'leczenia' NIGDY bym się na nie nie zdecydowała!! Bardzo marny efekt, niewart pieniędzy, czasu ani bólu (powyrywane zdrowe zeby w celu 'naprostowania' pozostalych). Pamietam jak p. doktor radośnie mi mówiła w czasie wizyty, ze 'my te zeby przesuwamy raz w jedna stronę, raz w druga'. Niestety, nie taki miałam cel płacąc za aparat nazebny i wizyty.
Poza tym, zapisałam się do p. Jablonskiej gdy jeszcze przyjmowala ona na NFZ. Doradziła mi ona, abym przepisała się do niej na wizyty prywatne, bo będzie miała dla mnie więcej czasu, a koszt będzie taki sam. I owszem, koszt za wizytę był taki sam, ale już części do aparatu dużo, dużo droższe! Uważam, iż takie pozyskiwanie prywatnych pacjentów jest nieetyczne. Gdy kogoś stać, to od razu idzie na leczenie prywatne, gdy ktoś nie jest tak zamożny, idzie się leczyć na NFZ - i należało by to uszanować, a nie mydlic komuś oczy w celu wycisniecia kasy..

W środę zdejmowałam aparat założony przez dr Jabłońską i jestem więcej niż zadowolona! Nie dość, że mam teraz śliczny uśmiech to na dodatek poprawiła mi się cała linia twarzy! Czuję się teraz piękna i dzięki wizytom u dr jestem pewniejsza siebie (wcześniej miałam z tym problem przez sytuację w jamie ustnej, której poprawy nie podjęło się kilku specjalistów przed dr Jabłońską)! Nie rozumiem negatywnych komentarzy tej osoby, ponieważ nic się z nich nie sprawdziło w rzeczywistości, przynajmniej w moim wypadku. Mam wrażenie, że przynajmniej część z poprzednich komentarzy pisała zazdrosna i nieuczciwa konkurencja! Wizytę u takiego specjalisty POLECAM KAŻDEMU! Gdyby wszyscy lekarze tacy byli to świat medyczny byłby lepszy. Pozdrawiam Kaja