Ewa Jabłońska

Ortodonta, Protetyk

Dzięki szanownej Pani dr Jabłońskiej moje córeczki nie boją się już wyjść do stomatologa! Ma świetne podejście do ludzi i dzieci, dokładnie i obrazowo tłumacząc przebieg całego leczenia. Teraz dziewczynki maja piękniejsze niż wcześniej uśmiechy, co jest powodem wielkiej dumy rodziców. 3xTAK, zdecydowanie POLECAM

Byłam pacjentką Pani Jabłońskiej jakieś pół roku temu. Lekarka wzbudza duże, baa bardzo duże zaufanie jednak tak naprawdę jest inaczej. Czasami gdy przychodziłam na umówioną wizytę nie było gdzie usiąść albo po prostu czekałam 30 czy nawet 40 min. Ja rozumiem, że czasami komuś wypadł zamek albo miał jakiś problem ale takie tłoki były nagminne. Powód? Za dużo pacjentów czyli pazerność na pieniądze. Płaci się wcale nie mało za wizyty i aparat a często było wrażenie, że ortodonta nie może poswięcic chwili dłuzej dla Pacjenta niż wymiana łuku. Co ciekawe ...

Byłam pacjentką Pani Jabłońskiej jakieś pół roku temu.

Lekarka wzbudza duże, baa bardzo duże zaufanie jednak tak naprawdę jest inaczej. Czasami gdy przychodziłam na umówioną wizytę nie było gdzie usiąść albo po prostu czekałam 30 czy nawet 40 min. Ja rozumiem, że czasami komuś wypadł zamek albo miał jakiś problem ale takie tłoki były nagminne. Powód? Za dużo pacjentów czyli pazerność na pieniądze. Płaci się wcale nie mało za wizyty i aparat a często było wrażenie, że ortodonta nie może poswięcic chwili dłuzej dla Pacjenta niż wymiana łuku. Co ciekawe na pierwszych wizytach zawsze miała czas.

Niestety jak w trakcie noszenia aparatu z grubsza wydawało się w porządku to po zdjęciu były już same problemy.

Po pierwsze stan zębów był opłakany, po 2 letnim noszeniu pierścieni musiałam leczyć zęby, co ciekawe ortodontka nie zwracała uwagi na pojawiające sie ubytki. A kontrola u zwykłego stomatologa niestety mogła wszystkiego wykryć.

po 2. retainer, który dostałam był źle spasowany przez co część zębów mi się rozeszła, teraz mam drugi ale nic się nie zmienia

minęło ponad 6 m-c od zdjęcia aparatu a pomimo retainera na noc częśc zębów mam nadal nieustabilizowaną, zgryz się zmienił i ciągle odczuwam dyskomfort z powodu nieukładania się zębów w buzi :( zamiast być zadowolona z łądnego uśmiechu ciągle sie denerwuje przez ruszające się zęby i tęsknie za czasami kiedy miałam aparat i wszystko było na miejscu.
ci ciekawe p Jabłońska na początku mi mówiła, ze za rzadko nosze aparat wyjmowany i to moja wina bo powinnam go nosic jak najczesciej. a noszę co noc - po prostu czesciej nie moge. do tego sugeruje, że będe musiała go uzywać przez najblizsze kilka lat :/

w skrócie NIE POLECAM!!! mam znajome, które były u innych ortodontek i jakoś problemów nie mają

Byłam pacjentką pani doktor jakieś 10 lat temu. Miałam zakładany stały aparat ortodontyczny, ale przed tym miałam wyrywany ząb. Zrobił to mąż pani doktor, ale niedokładnie zostawił korzeń. Zgryz został naprawiony, ale resztki korzenia pokryła torbiel i po 8 latach zrobił się stan zapalny. Moja buzia spuchła do ogromnych rozmiarów, kilkoro lekarzy próbowało zatrzymać stan zapalny. Skończyło się na wyrwaniu kolejnego zęba, oraz wycięciu części kości szczeki wraz pozostałym korzeniem zęba. Potem oczywiście musiałam zainwestować w implant zęba co jak wszyscy wiedzą nie jest tanią sprawą. Oczywiście można powiedzieć, że błąd popełnił mąż pani doktor, ale ona nie sprawidziła tego np. za pomocą zdjęcia rengenowskiego przed założeniem aparatu. Wizyty u Pani doktor były zawsze miłe i wzbudzała zaufanie, ale jej niedopatrzenie i zaniedbanie sporo mnie kosztowały i psychicznie i finansowo. Nie polecam!

Bardzo miła Pani Doktor, z pewnością znająca się na rzeczy. Gorąco polecam!!!

Bardzo miła Pani Doktor, z pewnością znająca się na rzeczy. Gorąco polecam!!!

Niestety z przykroscia musze stwierdzic ze Pani Jablonska zdecydowanie TAK naciaga na kase i wydluza czas leczenia jak jest to tylko mozliwe. Robi to kiedy widzi ze ktos do biednych nie nalezy ale i biedny sie trafi tak jak ja. Na poczatku mowi wszystko inaczej dlatego do konca leczenia prosze jeszcze doliczyc jakies 30 lub 40 procent nie planowanych kosztow. Nie polecam nikomu kto ma ograniczenia finansowe i nie moze przeznaczyc calych swoich poborow na leczenie zebow. Uwazam ze zle wybralem lekarza ale trudno juz musze dotrwac do konca leczenia, mam tylko taka nadzieje ze kiedys trafi kosa na kamien i Pani doktor sie przewiezie na wlasnym pazerstwie i sama bedzie potrzebowala lekarza ktory bedzie ja kroil jak nalezy, lub los ja doswiadczy w inny bardziej drastyczny sposob, bo kasy to juz tyle powyciagala od ludzi ze jej tak szybko jej nie zabraknie. Zycze kontroli z Urzedu Skarbowego i bardziej szczegolowego rozliczania sie wedle kas fiskalnych. Zegnam wydymany i skrojony na maxa Pacjent