dr n. med. Ewa Jowsa

Neurolog

Droga Dr Ewo wróć na kasę wróć. Pani kolega to pożal się Boże. Pozdrawiam Serdecznie Pani wie kto.

rewelacyjny człowiek i bardzo kompetentny lekarz

rewelacyjny człowiek i bardzo kompetentny lekarz

Wspaniały lekarz, dla którego dobro pacjenta jest celem nadrzędnym. Trafnie diagnozuje, o czym miałam się okazję przekonać tak ja, mój mąż, jak i wielu naszych znajomych. Pani doktor ma złote serce. Nie spotkałam się z sytuacją, by pacjent w nagłej potrzebie, który usiadł pod jej gabinetem, pomimo, że nie był wcześniej umówiony, nie otrzymał pomocy. Że też jeszcze są tacy lekarze. Aż trudno uwierzyć. Ingrid

Że też jeszcze są tacy lekarze. Aż trudno uwierzyć.
Ingrid

GRATULACJE!!!!! PANI DOKTOR;);)ZA WSZYSTKO... ,ZA UŚMIECH I SERCE, ZROZUMIENIE I LECZENIE. CIESZĘ SIĘ ŻE JEST PANI WYBRANA I NAGRODZONA;););)POZDRAWIAM SERDECZNIE;);) Krystyna Macioł z Poznania

Kochana Pani dr.Bez wizyt u Pani trudno żyć!Gdzie Pani szukać? Nie ma Pani na Szylinga.Serdecznie pozdrawiam.Wiktoria

Wspaniała kobieta lekarz leczy swoja sympatią i wiedzą .To ogromna przyjemność mieć z nią jakikolwiek kontakt .JEST CUDOWNA !! Gwidon WIKA

Gwidon WIKA

gdzie przyjmuje teraz dr Jowsa? Nie ma jej juz na Szylinga...

gdzie przyjmuje teraz dr Jowsa? Nie ma jej juz na Szylinga...

Dr Jowsa...od niej inni lekarze powinni uczyć się podejścia do pacjenta; uśmiechnięta, życzliwa, zainteresowana pacjentem, jego problemami i przed wszystkim dążąca by pomóc,kompetentna, bez przedmiotowo-akordowego traktowania chorych. Lekarka przez duże "L" !!

polecam każdemu, osoba o anielskim usposobieniu, podchodzi indywidualnie do pacjenta, zwraca się z ogromną troską i wręcz matczynym zainteresowaniem.

naprawdę polecam !nie zbywa pacjentów .bada szczegółowo,jest na pierwszym miejscu babeczką z poczuciem humoru z umiejetnością podejscia do pacjenta w swojski sposób co wzbudza zaufanie, ale najważniejsze to że bada dokładnie .