lekarz Ewa Jurowicz-Łysek

3,4
3,6
3,3
3,1

Wspaniały lekarz jako jedyna wykazała chęć pomocy mojemu dziecku. Inni lekarze którzy biorą ciężkie pieniądze za nic powinni się od pani doktor uczyć.

Jestem pod wrażeniem ! Konkret ! Spokojna, wyważona. Pytania w punkt. Byłam z synem. Z pewnością polecam każdemu, jeśli tylko nie jest roszczeniowym maniakiem żądającym tu i teraz. Problemom potrzeba... ciszy... Zaufania, zrozumienia i ciszy... Pani Doktor kłaniam się i sił do pracy życzę.

Jestem pod wrażeniem ! Konkret !
Spokojna, wyważona. Pytania w punkt.
Byłam z synem.
Problemom potrzeba... ciszy...
Zaufania, zrozumienia i ciszy...
Pani Doktor kłaniam się i sił do pracy życzę.

Lekarz godny polecenia.Bardzo empatyczna kobieta, jedna z nielicznych osób do których mam pełne zaufanie. Jesteśmy pod jej opieką od ponad 10 lat.

Warto! To naprawdę trudna dziedzina, a pacjenci specyficzni, którzy potrzebują pomocy i indywidualnego podejścia. A to nie jest takie proste i oczywiste.

Nie polecam.Wizyta trwała 7 minut w tym 5 minut wypisywania dokumentów.Wypisała receptę na lekarstwa,zleciła nauczanie indywidualne nastoletniemu synowi i tyle.Gdy zaczęłam mówić o jego problemach wrednie mi przerwała.Według mnie najgorszy psychiatra w mieście.

NIE POLECAM PANI DOKTOR!!!BYLISMY U NIEJ Z CORKA NA WIZYCIE PRYWATNEJ CZAS WIZYTY DOSLOWNIE 15 MINUT,NIE TŁUMACZY KAZE KUPOWAC ZIOLOWE LEKARSTWA KTORE RZEKOMO SĄ NA WSZYSTKO,PANI DOKTOR NAWET NIE RACZYŁA WYJŚĆ ZZA BIÓRKA BY SPOJRZEĆ NA DZIECKO I PRÓBOWAĆ ZŁAPAĆ KONTAKT Z DZIECKIEM DODAM ŻE CÓRA MA PODEJRZENIA O AUTYZM WIĘC POWINNA POŚWIĘCIĆ JEJ CHOĆ ODROBINE CZASU.ZA WIZYTE ZAPŁACILIŚMY 80 ZŁ PLUS PALIWO ZA DOJAZD 60KM.ODRADZAM TĄ LEKARKE WSZYSTKIM RODZICOM

Bardzo mila pani doktor.Jest konkretna izyczliwa.Przepisala mojemu dziecku ziolowe leki.Polecila mi ta pania moja znajoma i jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Nie polecam, wizyta 10, może max 15 minut i faszerowanie lekami, które miały skutek uboczny. Później wizyta i zaprzeczanie, że takie skutki nie mogą wystąpić i zmienienie leku który co prawda nie ma skutków ubocznych ale jest marny. Lekarz starej generacji, nie dopuszcza do siebie nowych informacji z dziedziny psychiatrii i psychologii.

Przemiła ,sympatyczna i ciepła osoba.Konkretna i rzeczowa.Polecam z całego serca.P.dr pomaga mojemu dziecku, pomogła i mnie.Jest osobą emanującą niebywałym spokojem,profesjonalistka.

Beznadziejna i nie rzeczowa.Byłam tam kilkakrotnie i za każdym razem to samo nie potrafi postawić trafnej diagnozy.Dziękuje już więcej tam moja noga nie postoi.Nie polecam!