lekarz Ewa Jurowicz-Łysek

Psychiatra dziecięcy

Beznadziejna i nie rzeczowa.Byłam tam kilkakrotnie i za każdym razem to samo nie potrafi postawić trafnej diagnozy.Dziękuje już więcej tam moja noga nie postoi.Nie polecam!

Coś strasznego. Nieuprzejma, tylko leki i wysylanie do ośrodka... Brak jakiegokolwiek zrozumienia ;/ Nigdy więcej!

Chodziłam do pani doktor długi czas. Na początku prywatnie, zaś potem publicznie. Nie polecam, nigdy więcej moja stopa tam nie postanie. Nie zna sie na rzeczy, nie tłumaczy co wie, faszeruje lekami bardziej niż inni lekarze.

Przemiła ,sympatyczna i ciepła osoba.Konkretna i rzeczowa.Polecam z całego serca.P.dr pomaga mojemu dziecku, pomogła i mnie.Jest osobą emanującą niebywałym spokojem,profesjonalistka.

Dostałem profesjonalna pomoc. Nie było łatwo. Wiem, że powiedzenie, że moje życie nabrało kolorów jest zbyt banalne, ale to prawda... Polecam

jEST DOŚĆ WAJNA JEDNAK CZASEM KRZYCZY JEŚLI NIE WYKONA SIĘ RZECZY KTÓRĄ ONA KAŻE ZROBIĆ.aLE MNIE POMOGŁA bO NIE MAM JUŻ PROBLEMÓW TAKICH JAK PRZEDTEM Z KAŻDĄ WIZYTĄ STAJE SIĘ SYMPATYCZNIEJSZA.