lekarz Ewa Kazior-Szaulińska

Gastrolog

3,9

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Ja jak i pozostali członkowie mojej Rodziny wielokrotnie odwiedzaliśmy Panią Doktor. Pani Doktor jest osobą bardzo miłą,ciepłą,a człowiek nie stresuje się podczas badania ze względu na sposób podejścia Pani Doktor do pacjenta. Za każdym razem czuję się jakbym szła na spotkanie z członkiem rodziny,a nie z lekarzem. Lepszego Lekarza z powołania i podchodzącego z uśmiechem do swojej pracy jeszcze nigdy nie spotkałam.

Polecam Panią Doktor. Posiada ogromną wiedzę, skrupulatnie przeprowadza wywiad i badania. Jest bardzo dobrym gastrologiem, ale zdrowie pacjenta analizuje kompleksowo - dlatego darzę ją dużym zaufaniem. Uważam, że to lekarz z powołania, ciepła i cierpiliwa, ale też konkretna :) Dziękuję za wszystko, Pani Doktor :)

Lekarz godny polecenia. Zdiagnozowala u mnie nowotwór. Bardzo szybko porobila niezbędne badania, nie czekając na wynik histopatologiczny wycinka. Dzięki pani Ewie czas oczekiwania na operacje skrócił się co najmniej o trzy tygodnie. Zostało mi wytlumaczone wszystko dokładnie i przejrzyscie. Jak najbardziej polecam

witam. pani doktor Kazior Szaulińska leczę się dość długo jest bardzo wyrozumiała i miła wszystko potrafi rozmawiać z pacjentami wytłumaczyć i przepisać dobre leki oraz porobić wyniki takich lekarzy powinno być więcej oraz ma bardzo dobrą pielęgniarkę która umi rozmawiać z pacjentami i też jest bardzo miła dla pacjentów któremu wszystko wytłumaczy takich pielęgniarek powinno być jak najwięcej bardzo miło mi przyjechać do Kołobrzegu do takiej fajnej pani doktor. z pozdrowieniem Marian Wiśniewski

witam. pani doktor Kazior Szaulińska u której leczę się dość długo jest bardzo wyrozumiała i miła wszystko potrafi rozmawiać z pacjentami wytłumaczyć i przepisać dobre leki oraz porobić wyniki takich lekarzy powinno być więcej oraz ma bardzo dobrą pielęgniarkę która umie rozmawiać z pacjentami i też jest bardzo miła dla pacjentów któremu wszystko wytłumaczy takich pielęgniarek powinno być jak najwięcej bardzo miło mi przyjechać do Kołobrzegu do takiej fajnej pani doktor. z pozdrowieniem Marian Wiśniewski

Polecam tego lekarza. Pani doktor jest miła i kompetentna. Wysłuchała, skierowała na odpowiednie badania. Do tej pory odchodziłam z kwitkiem i każdy mnie zbywał.

Świetny lekarz i przemiła kobieta! Kompetentna,uczynna,cierpliwa- gdyby więcej było takich lekarzy- polska służba zdrowia byłaby wzorem dla innych państw!

Ostatnio byłam u Pani Doktor pierwszy raz,byłam bardzo pozytywnie zaskoczona,nie wiem,dlaczego narzekacie na czas,ja ja byłam to każdy siedział tam przynajmniej 15minut,mnie trzymała 20minut.Pani doktor jest strasznie miłą kobietą,po moich nieprzyjemnych perypetiach z lekarzami,uważam że Pani Ewa jest świetna.Oby więcej było takich lekarzy

więcej takich lekarzy jestem pacjętem od wielu lat i bardzo podoba mi się sposób leczenia i podejście do leczonego pacjęta.

fachowe podejscie do pacjenta i bardzo mily czlowiek z pani doktor, zdecydowanie polecam