lekarz Ewa Kazior-Szaulińska

Gastrolog

Świetna specjalistka. Kolonoskopia... Moja ciotka miała kilka razy z racji nowotworu jelita, i nigdy jej nie bolało, ale kształty ma, że tak powiem, rubensowskie. Sąsiad też miał, chudy jak patyk, na NFZ bez narkozy, stwierdził, ze nigdy więcej nie da sobie tego zrobić, woli umrzeć na nowotwór niż powtórzyć kiedykolwiek to badanie. Bardzo przerażało mnie to badanie. Jednak Pani Doktor jest bardzo dopingująca - rachu ciachu i po sprawie. Warto się do niej udać :) Trzeba się badać regularnie.

Zgłosiłem się do Pani Doktor z mocnym bólem brzucha. Pani Doktor przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, w wyniku którego otrzymałem pomocne leki. Ból minął bardzo szybko. Wcześniej przez kilka miesięcy starałem się znaleźć rozwiązanie moich problemów u innych specjalistów - bezowocnie. Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy.

Świetna specjalistka. Badanie jest szybkie, ale dokładne. Pani Doktor rozwiewa wszystkie wątpliwości i tłumaczy przebieg badania. Serdecznie polecam.

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Ja jak i pozostali członkowie mojej Rodziny wielokrotnie odwiedzaliśmy Panią Doktor. Pani Doktor jest osobą bardzo miłą,ciepłą,a człowiek nie stresuje się podczas badania ze względu na sposób podejścia Pani Doktor do pacjenta. Za każdym razem czuję się jakbym szła na spotkanie z członkiem rodziny,a nie z lekarzem. Lepszego Lekarza z powołania i podchodzącego z uśmiechem do swojej pracy jeszcze nigdy nie spotkałam.

Lekarz godny polecenia. Zdiagnozowala u mnie nowotwór. Bardzo szybko porobila niezbędne badania, nie czekając na wynik histopatologiczny wycinka. Dzięki pani Ewie czas oczekiwania na operacje skrócił się co najmniej o trzy tygodnie. Zostało mi wytlumaczone wszystko dokładnie i przejrzyscie. Jak najbardziej polecam

Polecam Panią Doktor. Posiada ogromną wiedzę, skrupulatnie przeprowadza wywiad i badania. Jest bardzo dobrym gastrologiem, ale zdrowie pacjenta analizuje kompleksowo - dlatego darzę ją dużym zaufaniem. Uważam, że to lekarz z powołania, ciepła i cierpiliwa, ale też konkretna :) Dziękuję za wszystko, Pani Doktor :)

witam. pani doktor Kazior Szaulińska u której leczę się dość długo jest bardzo wyrozumiała i miła wszystko potrafi rozmawiać z pacjentami wytłumaczyć i przepisać dobre leki oraz porobić wyniki takich lekarzy powinno być więcej oraz ma bardzo dobrą pielęgniarkę która umie rozmawiać z pacjentami i też jest bardzo miła dla pacjentów któremu wszystko wytłumaczy takich pielęgniarek powinno być jak najwięcej bardzo miło mi przyjechać do Kołobrzegu do takiej fajnej pani doktor. z pozdrowieniem Marian Wiśniewski

witam. pani doktor Kazior Szaulińska leczę się dość długo jest bardzo wyrozumiała i miła wszystko potrafi rozmawiać z pacjentami wytłumaczyć i przepisać dobre leki oraz porobić wyniki takich lekarzy powinno być więcej oraz ma bardzo dobrą pielęgniarkę która umi rozmawiać z pacjentami i też jest bardzo miła dla pacjentów któremu wszystko wytłumaczy takich pielęgniarek powinno być jak najwięcej bardzo miło mi przyjechać do Kołobrzegu do takiej fajnej pani doktor. z pozdrowieniem Marian Wiśniewski

Świetny lekarz i przemiła kobieta! Kompetentna,uczynna,cierpliwa- gdyby więcej było takich lekarzy- polska służba zdrowia byłaby wzorem dla innych państw!

Polecam tego lekarza. Pani doktor jest miła i kompetentna. Wysłuchała, skierowała na odpowiednie badania. Do tej pory odchodziłam z kwitkiem i każdy mnie zbywał.