lekarz Ewa Kazior-Szaulińska

Gastrolog

zdecydowanie nie polecam. nie stara się pomóc, zbywa pacjenta, jeżeli ktoś ma zespół jelita drażliwego nie polecam, bo nic nie pomoże ten lekarz. mozna stracic wiare w siebie i jeszcze bardziej się załamać

przezylam szok po wizycie u tej pani i boje sie teraz zaufac lekarzowi. nie polecam nikomu

Ostatnio byłam u Pani Doktor pierwszy raz,byłam bardzo pozytywnie zaskoczona,nie wiem,dlaczego narzekacie na czas,ja ja byłam to każdy siedział tam przynajmniej 15minut,mnie trzymała 20minut.Pani doktor jest strasznie miłą kobietą,po moich nieprzyjemnych perypetiach z lekarzami,uważam że Pani Ewa jest świetna.Oby więcej było takich lekarzy

więcej takich lekarzy jestem pacjętem od wielu lat i bardzo podoba mi się sposób leczenia i podejście do leczonego pacjęta.

Bylam u pani doktor na gastroskopi i koszmar. powiedziala ze ma 5 minut na pacjenta i nawet niechciala wytlumaczyc na czym polega badanie. niepolecam nikomu bo przezylam szok. pelno piany w ustach mialam po ich znieczuleniu za duzo pryskania leku i gdybym niemiala chusteczek to bym udusila sie slina.

fachowe podejscie do pacjenta i bardzo mily czlowiek z pani doktor, zdecydowanie polecam

Nie polecam pani doktór.Na wizycie prywatnej nawet nie wstała zza biurka i nie raczyła zbadać mojego syna.Przepisała recepte, która nie zaszkodzi.Brak profesjonalizmu i empatii.Wizyta trwała moze minute i "stówka " (powiedzenie lekarki) sie nalezy.ŻENADA