lekarz Ewa Koziarska-Popieluch

Internista

3,3
3,7

To była moja pierwsza wizyta i Pani doktor zrobiła na mnie bdb wrażenie. Zrobiła długi, rzetelny wywiad. Ponieważ leczę się u różnych specjalistów poprosiła o wszelkie dane związane z moimi schorzeniami. Nie udaje, że jest specjalistą od wszystkich chorób, ale widać, że jest na bieżąco z różnymi nowinkami i starała się coś doradzić, mimo że jestem pod kontrolą lekarzy danej specjalności. Doceniam to, bo starała się uwzględnić wszystkie moje schorzenia i ocenić pacjenta kompleksowo. Pani doktor jest miłą osobą. Liczę, że będę zadowolona z wyboru jej na mojego lekarza rodzinnego.

Znakomity lekarz z ogromną wiedzą i podejściem do pacjentów. Potrafi pomóc doradzić i bardzo często umówić wizytę u specjalistów w ekspresowym terminie. Tylko dzięki Pani doktór jestem pacjentem tej przychodni już 14 lat.

Niemiła, niekompetentna.Mąż miał mieć operację, powiedział lekarce o tym a także poprosił o skierowanie na badanie kardiologiczne.Lekarka odmówiła wydania skierowania a w szpitalu przełożono mężowi termin operacji ponieważ nie posiadał badań serca. NIE POLECAM!!!! Niekompetentna, powinni ją zwolnić - a jest kierownikiem przychodni!!!!