dr n. med. Ewa Krajewska-Siuda

Endokrynolog dziecięcy

Pani Doktor przemiła, widać że zna się na tym co robi. Ma doskonały kontakt z dzieckiem. Gorąco polecam. W leczeniu tarczycy bezkonkurencyjna.

Leczę corkę z nadczynnościa tarczycy od 3 lat, kiedys w Katowicach,teraz musimy dojeżdżac do Krakowa 70 km, ale nawet przez chwilę nie pomyślałam, zeby szukac kogoś bliżej.Tak ustawiła leczenie, że Kasia czuje sie swietnie i ma bardzo dobre wyniki. Pani doktor jest kochana, to nie tylko nasz lekarz- skrupulatny, dokładny,mądry, oczytany, ale także nieoceniony doradca.Jestem jej bardzo wdzieczna. Maria z córka Kasią

Trafiłam na nią przypadkowo, natomiast zaskoczyła mnie podejściem i profesjonalizmem, stąd zaczęłam szukać i co kolwiek o niej znajdę to same superlatywy. Zgadzam się z tym całkowicie.Jest nie tylko świetnym, rzeczowym lekarzem , ale i fajną babką! Wizyta u niej choć bolesna finansowo, to jednak należy do przyjemności.

Mądra, sympatyczna, fachowa,oczytana, ludzka-mój i mojej córki endokrynolog. Nie żal ani pieniędzy, ani 80 km, które musimy przejechać. Najlepsza rekomendacja jaką możemy dać.

Mam guzki na tarczycy, od lat chodzę do endokrynologai na ogół wizyta trwa 2 min. Z polecenia poszłam do pani Krajewskiej i przeżyłam szok.Wywiad od tarczycy do miesiączki, zwraca uwagę na wszystko, jest świetnym psychologiem. Uzyskałam odpowiedzi na pytania dlaczego, co dalej, jak długo i jaki jest plan dzialania.Nie wspomnę,że działa na człowieka kojąco i naprawdę wierzę jej całkowicie. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Myślę, że polecać nie trzeba, bo wszyscy, którzy sie z nią zetknęli potwierdzaja to samo-jest naprawdę DOBRA!!!!!Małgorzata S.

U mojej 3-miesięcznej córki lekarka stwierdziła że ma powiększone piersi, biorąc pod uwagę moją hiperprolaktynemię wpadłam w panikę, na szczęści trafiłał do doktor Krajewskiej. Ona jest cholernie profesjonalna!!! Wyrysowała, wyjaśniła...USPOKOIŁA!!! Poszłam za ciosem- moja prolaktyna leczona 5 lat u mojego ginekologa, nagle okazało się ,że są różne przyczyny, że rezonans,jakie TSH, że próba odstawienia- o niczym takim nie miałam pojęcia. ZNALAZŁAM LEKARZA Z POWOŁANIA. Profesjonalnie, rzeczowo, kompleksowo i cholernie sympatycznie!!!! Z ręką na sercu- POLECAM!

Potwierdzam wszystko co tutaj napisano. Poszłam z synem w sprawie jego niskiego wzrostu a zyskałam lekarza, któremu po pierwszym kontakcie całkowicie ufam, który dał nam wiedzę, ndzieję i dodatkowo poprowadzi moje Hashimoto (a jestem w 11 tygodniu ciąży).Pani Doktor jest świetnym człowiekiem, leksrzem, endokrynologiem ale też rozwiązala kilka problemów psychologicznych, które mamy z Pawłem.JEST SUPER!!!

Wczoraj byliśmy u pani doktor, byłam pod taim wrażeniem, że chciałam potwierdzić, że jest świetnym lekarzem.Atmosfera jak byśmy się wszyscy dawno znali. Pierwszy raz ktoś tak mi tłumaczył na czym polega choroba Hashimoto, mi jak mi ale mojej 1oletniej córce,która od razu stała się jej fanką.Dla mnie trochę drogo, ale za prawie godzinę nam poświęconą,takie całościowe spojrzenie na problemy córci i to wcale nie związane z hormonami oraz autentyczną serdecznośc-naprawdę WARTO. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza.

Pani Doktor jest warta wszystkich pieniedzy,, nieprawdopodobnie uwazna, dokladna, cierpliwa, widac ze ma czas dla nas i rzeczywiscie zwraca uwage na rozne rzeczy co daje szanse na lepsze leczenie. zdecydowanie polecam!!!

Byliśmy dzisiaj z córką w Unikardii i faktycznie chciałam potwierdzić, że dr. Krajewska jest baedzo dobrym endokrynologiem,badała córkę dokładnie, wyjaśniając jej nadmierne owłosienie ale także dała zalecenia dotyczące ciągłych zapaleń krtani.Ciepła, sympatyczna, bardzo fachowa!