3,6
3,4
3,3

Miła osoba i kompetentny lekarz. Ma dobre podejście do problemu pacjenta. Jest skuteczna w leczeniu.

Miła osoba i kompetentny lekarz. Ma dobre podejście do problemu
pacjenta. Jest skuteczna w leczeniu.

Zdecydowanie polecam! Potrafi wytłumaczyć zabiegi i rozwiać objawy bez zbędnego żargonu. Profesjonalne podejście. Szybkie skierowanie na odpowiednie badania w szpitalu. Prowadzenie "krok po kroku" - dobra ciągłość leczenia. A do tego miłe podejście i uprzejmość :)

BARDZO dobry lekarz .Leczę się jusz długo u PANI doktor Ewy Król jestem bardzo zadowolona Bożena Kaczmarzyk

BARDZO dobry lekarz .Leczę się jusz długo u PANI doktor Ewy Król
jestem bardzo zadowolona

Bożena Kaczmarzyk

polecam jest swietnym lekarzem szuka przyczyny choroby a to jest bardzo wazne a nie wciemno przypisuje leki

najlepszy neurolog w mieści!!! polecam!!!

najlepszy neurolog w mieści!!!
polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza będąc na izbie przyjęć w szitalu nawet nie raczyła zbadac mojej babci tylko dała relanium i puściła do domu a stan zdecydowanie sie pogarsza więc jako lekarz podeszła bardzo nie kompetentnie do pacjenta to jest jej świetym obowiązkiem tym bardziej jeżeli babcia 2 razy straciła przytomność w domu po prostu jej sie nie chciało zbadać babci

zachowanie pani doktor odbiega znacznie od przyjętych norm w relacjach pacjent-lekarz.jest arogancka,pacjenta traktuje jak intruza.może przyjmując prywatnie zachowuje się poprawniej,ale nie każdego stać na prywatne leczenie.

nie interesują ją jej pacjenci, nie wie nawet jak się nazywają...

nie interesują ją jej pacjenci, nie wie nawet jak się nazywają...

nie polecam, złe podejście do pacjenta i problemu.

nie polecam, złe podejście do pacjenta i problemu.