Lekarze Neurolog dziecięcy Sosnowiec

dr n. med. Paweł Gruenpeter

Dworska 1
41-200 Sosnowiec

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

lekarz Jolanta Bakalarz-Rzepiak

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

Bardzo miła i uczynna osoba. Jest zaangażowana w leczeniu pacjenta, posiada dużą wiedzę i dba o doprowadzenie leczenia do końca. Wyjaśnia szczerze wszelkie niejasności. Polecam gorąco wszystkim taką opiekę lekarską.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Bardzo polecam Pana Doktora dużo nam pomógł , zawsze wysłucha , da skierowania gdzie trzeba, wszystko załatwi . Gdy przyszły wyniki dna sam się zainteresowal poszedł do innego lekarza żeby to omówić naprawdę jesteśmy zadowoleni , dojeżdżamy 200 km w jedną stronę bo naprawdę warto . Doradził nam też rezonans co Pani Doktor na NFZ stwierdziła że po co robic jak dziecko nie ma objawów guza ( to ona chce ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Maria Dwilińska-Włosowicz

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

bardzo dobry kompetentny lekarz wszyscy powinni tacy byc jest jak lekarz z lesnej gory z serialu na dobre i na zle polecila bym ta lekarke wszystkim urszula gagorowska

lekarz Małgorzata Stępniewska

Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna Nr 4
ul. Nowopogońska 57, Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Wyjątkowo kompetentny i fachowy lekarz, kompleksowo badająca i prowadząca wywiad, posiada potwierdzone pozytywne wyniki leczenia, lubiana i obdarzona zaufaniem przez swoich pacjentów.
Świetna lekarka, polecam wszystkim. Naprawdę zainteresowana pacjentem, jego objawami i wyleczeniem pacjenta, a nie (tak jak to było u innych) przepisywaniem kolejnych, mocniejszych tabletek jeśli poprzednie nie działały. Od razu na pierwszej wizycie dostałam skierowania do różnych specjalistów na badania, żeby wykluczyć różne możliwe powody moich bólów głowy i żeby znaleźć przyczynę i zacząć konkretne leczenie.

lekarz Piotr Loppe

Przygraniczna 32
41-200 Sosnowiec

Leczenie u Dr Loppe zaczęłam w styczniu 2023r. Doktor prowadził mnie w szpitalu i kazał zgłosić się po wypisie w celu dalszego leczenia. Wrażenie sprawdził bardzo dobrego,miłego i konkretnego, z poważnym podejściem do pacjenta. Pierwsze wizyty były dość konkretne. Niestety z końcem roku wizyty trwały kilka minut z czego połowę czasu Pan doktor narzekał, że ma pacjentów ponadto i za "podatkowych " zapłacą mu po pół roku oraz że nie ...
Opinia dodana przez: Marta
Polecam. Konkretna i poprawna opieka medyczna ze strony lekarza.

lekarz Magdalena Kuczera-Kułaga

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Bardzo polecam lekarza Magdalena Kuczrea-Kulaga.Jest bardzo kompetentnym lekarzem,mam do niej pełne zaufanie widząc jej duże zaangażowanie w leczenie i pomocy kompleksowej dla pacjenta .Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Adam Sikora

Lekarz konsultant ZUS, Neurolog

Szpital Wojewodzki Sw.Barbary
Sosnowiec

Potwierdzam!!!...Dr. Adam Sikora,to lekarz z powołania,skromny ,życzliwy;po prostu; CZŁOWIEK- tego się nie nabywa,z tym się rodzimy!Szanuje każdego,nie wywyższa się ,nie udaje,że jest kimś lepszym...bo ma tytuł lekarza-większość, to żałosne buce!...Ten facet chyba jest z innej planety,bo zdaje sobie sprawę,że to praca - służba,nikomu nie robi łaski, na tym polega jego zawód i tak ma być.Na tych ,którzy nie stosują się do powyższych zasad, nie ma bata,nie ma kto im przypomnieć ...

lekarz Rafał Wójcik

ulica Małachowskiego 4/4
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam tego doctora bardzo dobry chirurg ,miła obsługa do pacjenta,dobry specjalista polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Anna Kołodziejska

dr n. med. Janusz Gajos

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Pan dr nauk med. Andrzej Gajos jest najlepszym laryngologiem, jakiego można spotkać w życiu. Jest przede wszystkim doskonałym fachowcem o bardzo bogatym doświadczeniu zawodowym! Cechuje go niezwykła empatia w kontakcie z pacjentem i wprost pryncypialna dokładność w prowadzonych badaniach. A dodam,że pan doktor jest człowiek o przykładnej cierpliwości, przeto ze spokojem wysłuchuje o przypadłościach pacjenta, pochyla się nad przedkładaną dokumentacją chorobową oraz ze szczegółami opisuje przypadek, który diagnozował. Miałem ten ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Iwona Stadnicka

Szpital Miejski
Szpitalna
41-200 Sosnowiec

Bardzo nieprzyjemna, pracę swoją wykonuję za karę, nie wiadomo jak sie odezwać by człowieka nie zjechała.. nie polecam.. odechciewa sie wizyt w szpitalu po czymś takim..

lekarz Łukasz Pilch

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Pan dr Pilch jest bardzo dobrym specjalistą. Wnikliwie przeprowadził wywiad,zlecił badania,po wizycie czułam się zaopiekowana,uspokojona. Jak dla mnie lekarz z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Jarząbek-Stępniak

Gabinet Aleksandra Jarząbek-Stępniak
Zwycięstwa 11
41-200 Sosnowiec

Przewinąłem się przez parę placówek zdrowotnych oraz gabinetów prywatnych. Mogę stwierdzić, że trafiłem na specjalistę z której jestem zadowolony, przypuszczalna diiagnoza po wykonaniu badań potwierdziła się. Po wprowadzeniu odpowiednich leków znaczna poprawa stąd ocena wystawiona po 4 tygodniach od pierwszej wizyty. Polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Anna Dzedzyk

Odrodzenia 6
41-200 Sosnowiec

Byłem dzisiaj i pełna profeska, właściwe podejście do pacjenta, zaineteresowanie, spokojne wysłuchanie z uwagą. Pani Doktor jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Miałem wrażenie , że Pan Doktor siedzi w gabinecie za karę. Zero reakcji i odniesienia się co do moich wywodów dotyczących mojej dolegliwości- cisza w gabinecie. Jedyną zaletą jest bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę w regionie, więc jeśli ktoś potrzebuje szybko np. skierowanie na rezonans to polecam.
Opinia dodana przez: marcin

dr Ewa Król

Neurolog, Neurolog dziecięcy

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Przyłączam się do negatywnych opinii. Lekarka jest bezczelna i po chamsku odnosi się do pacjenta. Z gabinetu wyszedłem poirytowany - paradoksalnie, jak na wizytę u neurologa. Konsultacja odbywa się w ekspresowym tempie a pani doktor nie daje nawet pacjentowi czasu na pełne opisanie swoich dolegliwości. Odradzam umawiania wizyt.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Elżbieta Kmiecik-Małecka

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Czytam opinie i nie dowierzam. Komuś sie wydaje że anonimowo może bez konsekwencji napisać co mu sie podoba? Pani doktor wielokrotnie mi pomogła. Jest konkretna i rzeczowa. I SZUKA przyczyny a nie zgaduje! Jak można takie oszczerstwa smarowac!
Opinia dodana przez: Marzena
Omijać z daleka. Lekceważy pacjentów i traktuje jak zlo konieczne. Gdy chcialam wytłumaczyć problem z jakim przyszlam to wyskoczyła na mnie z krzykiem że nie pozwolila mi się odezwać wiec po co się odzywam . Obejrzała moje badania ktore wykonalam prywatnie i na migrenowe bóle glowy kazala sie rozebrac po czym burknela cos pod nosem ze jestem krzywa. Mam wyprostowana sylwetkę, nie mam zadnej krzywizny,a na bóle migrenowe dala recepte ...
Opinia dodana przez: Alina