dr n. med. Ewa Kuś

- Cytologia

Wykonywane badania:
- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana podczas wizyty. To specjalistka z cudownym podejściem psychologicznym do pacjentki. Podczas wizyty nie pospiesza ani nie ponagla. Wykonuje wszelkie potrzebne badania i jest wnikliwa. Z dużą dozą cierpliwości oraz uważności słucha. Udziela szczegółowych odpowiedzi, a posiada imponująca wiedzę w swojej dziedzinie. Jestem bardzo wdzięczna za wizytę, to najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam.

Super człowiek, super lekarz!!! Polecam, zwłaszcza kobietą, które mają problemy z donoszeniem ciąży. Dzięki Pani dr. mam córkę.

Bardzo dobry ginekolog. Umie słuchać, doradzić, pocieszyć. Konkretna i pewna w tym co robi. Widać duże doświadczenie, zaangażowanie w pracę i opiekę nad pacjentkami.

Polecam. To wspaniała profesjonalistka, do któej chodze już od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiodła.

Byłam dzisiaj na kolejnej wizycie i mogę obiektywnie podpisać się pod pozytywnymi komentarzami na temat dr Ewy Kuś.

Lekarz, który wysłucha i pomoże. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, zleca wszystkie potrzebne badania. Ma dużą wiedzę i intuicję.

Chodzę do pani doktor w Warszawie. Mogę bardzo polecić każdej dziewczynie.

Chodzę do pani doktor w Warszawie. Mogę bardzo polecić każdej dziewczynie.

Doświadczony, życzliwy ginekolog o bardzo dużej kulturze osobistej. Kilka lat temu pomogła mi w sprawie gdzie wielu innych lekarzy rozkładało ręce. Od tego czasu jestem jej stałą pacjentką a teraz prowadzi moją pierwszą ciąże i przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie do tej roli nikogo innego. Wszystkie moje wątpliwości i dociekania są rzetelnie wyjaśniane. Zleca potrzebne badania i bardzo dba o moje samopoczucie i zdrowie maluszka.

Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i poświęca dużo czasu pacjentowi. Jest elastyczna - znajdzie czas by każdego przyjąć i jednocześnie nie robi tego kosztem czasu. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Duża wiedza i bardzo duża doświadczenie w zawodzie to kolejne atuty dr Kuś. Ja chodzę już od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Nigdy się na niej nie zawiodłam.

Koleżanki poleciły mi panią doktor na ginekologa. Byłam i potwierdzam. Świetny lekarz!!! Teraz i ja mogę ją dalej polecać.