Ewa Machejek

Psychiatra

3,5
2,5
3,5

Cudowny lekarz, kompleksowo podchodzący do choroby. Polecam Panią dr. Jest osobą godną zaufania i powierzenia Jej swojej osoby do leczenia.

Pani ordynator odzdzialu w Olkuszu potrafi przeprowadzic wizyte na calym oddziale w ciagu dziesieciu minut. Wywiad polega na zapytaniu "Jak sie pan czuje" Zero informacji na temat leczenia i niestety zero szacunku do pacjenta. Wszyscy pacjeci oddz. Olkusz wiedza o czym mowa. Oddzial ktoremu przewodzi pani doktor przypomina zasadami instytucje z czasow PRL. Sytuacja zmienia sie oczywiscie podczas wizyt prywatnych. Niestety pieniadz najwazniejszy. Odradzam wizyt u tej pani doktor bo one nic nie daja a wrecz przeciwnie. Szkoda nerwow i pieniedzy. Nie wiem jakim cudem lekarz z takim podejsciem do pacjenta mogl zostac ordynatorem.