Ewa Machejek

Psychiatra

2,5

Lekarz ze staroświeckim podejściem. Kompletnie nie polecam, Pani nieprzygotowana, czyta opinie w czasie wizyty zamiast przygotować się przed przyjęciem. Mimo opinii pozytywnej psychologa, stwierdziła brak występowania objawów. Brak argumentacji, bardzo pobieżnie przedstawienie choroby. Wyczuwalny brak kompetencji w zakresie ADHD. Co najgorsze brak umiejętności posługiwania się platformą luxmedu, gdzie są wszystkie wyniki badań - przy jednoczesnym przyjmowaniu właśnie w tej placówce. Nie polecam stracony czas i pieniądze.

Dramatyczne podejście do chorych, obchód to 10sek na pacjenta. Jak ma coś zauważyć przy praktycznie jej braku na oddziale. Poziom tłumaczenia całkowicie bez logiki, koszmarnie dobrane leki. Zastanawiam się czy ta pani kogoś wyleczyła. Dramatem jest że ktoś taki jest ordynatorem, bardzo to źle świadczy o szpitalu w Olkuszu

Cudowny lekarz, kompleksowo podchodzący do choroby. Polecam Panią dr. Jest osobą godną zaufania i powierzenia Jej swojej osoby do leczenia.

Pani ordynator odzdzialu w Olkuszu potrafi przeprowadzic wizyte na calym oddziale w ciagu dziesieciu minut. Wywiad polega na zapytaniu "Jak sie pan czuje" Zero informacji na temat leczenia i niestety zero szacunku do pacjenta. Wszyscy pacjeci oddz. Olkusz wiedza o czym mowa. Oddzial ktoremu przewodzi pani doktor przypomina zasadami instytucje z czasow PRL. Sytuacja zmienia sie oczywiscie podczas wizyt prywatnych. Niestety pieniadz najwazniejszy. Odradzam wizyt u tej pani doktor bo one nic nie daja a wrecz przeciwnie. Szkoda nerwow i pieniedzy. Nie wiem jakim cudem lekarz z takim podejsciem do pacjenta mogl zostac ordynatorem.