Filtruj terminy

lekarz Anna Chmiest

Psychiatra, Psychoterapeuta

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Z Panią doktor miałam jednokrotny kontakt. Potrzebowałam pilnej konsultacji w sprawie stanów lękowo-depresyjnych. Pani doktor postarała się znaleźć czas na spotkanie. Wysłuchała co mam do powiedzenia. Dopytała o szczegóły. Przedstawiła swoje stanowisko i uzasadniła je. Wyjaśniła jakie są przewidywania i co można zrobić w przyszłości. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Z pełnym przekonaniem mogę ją polecić.

lekarz Małgorzata Stach

Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Żuradzka 21
32-300 Olkusz

Niestety wystawiam ocenę negatywną, skończyłem się leczyć u Pani po około ośmiu miesiącach. Przyczyną była zła diagnoza. Leczenie nie przynosiło żadnych skutków, kilka leków, następnie dwukrotne zwiększanie dawek mimo braku poprawy. Zmieniłem na innego lekarza, który zrobił mi dwa proste testy, okazało się że nie mam depresji (tak myślałem i tak mówili mi bliscy), tylko mam nerwicę. Mimo sygnalizowania że osiągam sukcesy, mam chęć do życia itp. tylko coś mnie ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Janusz Morasiewicz

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Uważam że jest to dobry lekarz. Zaufałam mu i dobrze na ty wyszłam. Nie biorę już leków, które przepisywał mi bardzo oszczędnie. Dziś uważam że psychotropy nie są dla mnie, więc ostrożność doktora była bardzo wskazana. Ale gdybym znów czuła problem, na pewno jeszcze raz wybrałabym tego lekarza bo mu ufam i mnie już długo zna.
Opinia dodana przez: Mariola

dr Robert Delkowski

Specjalistyczny Gabinet Prywatny
ul. Krakowskie Przedmieście 11/1
32-300 Olkusz

Pan Doktor dwukrotnie dobrze dobrał mi leki, na dwie różne dolegliwości. Co niezmiernie mi pomogło, bo wcześniej bardzo źle się czułam na poprzednich lekach.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ewa Machejek

Nowy Szpital w Olkuszu
32-300 Olkusz

Lekarz ze staroświeckim podejściem. Kompletnie nie polecam, Pani nieprzygotowana, czyta opinie w czasie wizyty zamiast przygotować się przed przyjęciem. Mimo opinii pozytywnej psychologa, stwierdziła brak występowania objawów. Brak argumentacji, bardzo pobieżnie przedstawienie choroby. Wyczuwalny brak kompetencji w zakresie ADHD. Co najgorsze brak umiejętności posługiwania się platformą luxmedu, gdzie są wszystkie wyniki badań - przy jednoczesnym przyjmowaniu właśnie w tej placówce. Nie polecam stracony czas i pieniądze.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Małgorzata Stach