dr Robert Delkowski

Psychiatra

Pan Doktor dwukrotnie dobrze dobrał mi leki, na dwie różne dolegliwości. Co niezmiernie mi pomogło, bo wcześniej bardzo źle się czułam na poprzednich lekach.

Bardzo dobry lekarz. Przez 8 miesięcy różni lekarze w Krakowie nie dopasowali mi leków. To była męczarnia dla mnie. Natomiast doktor Delkowski po wysłuchaniu mnie na pierwszej wizycie już takie leki mi przepisał że wreszcie czuję się świetnie i nie cierpię już. Potrafi słuchać, ma szeroką wiedzę, dokładnie wytłumaczył mi skład moich leków oraz to jak działają. Ma świetne poczucie humoru. Jest tak przemiły i sympatyczny, budzi tak ogromne zaufanie, tak że nie mam problemu z tym aby Mu powiedzieć wszystko (jak na spowiedzi). Na tematy łóżkowe bez skrępowania. Wspaniały ...

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz.
POLECAM!
PS.
Te krytyczne komentarze na tej stronie są chyba od pacjentów którzy nie mogą pogodzić się z tym że Pan doktor się na nich poznał i rozszyfrował. Paskudny charakter itp

Bardzo fajny lekarz co rzadko sie zdarza zna sie na swoim fachu i chce pomoc wychodzac od niego odrazu czlowiek ma lepszy humor leki bardzo ostroznie dobiera najpierw wyslucha pacjenta wypyta o wszystko polecam

Dziwią mnie Państwa opinie na temat Pana doktora. Moim skromnym zdaniem to bardzo dobry specjalista i konkretny lekarz. Ma rzeczywiście specyficzne poczucie humory, ale jest w tym uroczy i nikogo nie obraża. Doktor godny polecenia w 100%.

Podejscie do pacjenta = dramat. Zniechecil osobe do leczenia psychiatrycznego w ogole. Ciezko dzisiaj znalezc kompetentnego lekarza.

Żałosny, egoistyczny "cwaniaczek", traktujący pacjenta protekcjonalnie. Przekonany o swojej nieomylności, arogancko wydaje sądy na tematy, o których nie ma pojęcia (a to jest synonim głupoty). Zdarzyło mu się komentować takie aspekty mojego życia i wyglądu, które nie mają nic wspólnego z chorobą. Dedukcja na poziomie Sherlocka Holmesa - po pięciu minutach pan "doktor" dumnie prezentuje diagnozę i szufladkuje pacjenta. Zdecydowanie za dużo Freuda, a za mało pokory. Zabrakło kilku istotnych informacji na temat przepisanych leków. W zasadzie to nie dowiedziałem się niczego, poza kilkoma zabawnymi ciekawostkami z psychoanalizy i poza tym, że mój wygląd jest nierozerwalnie związany z cechami charakteru - to ostatnie w stylu tanich piśmideł dla kur domowych. Przykro mi, że musiałem zrobić z siebie idiotę tylko po to, żeby "wyciągnąć" od lekarza naprawdę potrzebne mi leki (nie było łatwo przekonać doktora o depresji, wszak nie płakałem przy wejściu), które z powodzeniem mógłym przepisać sobie sam. Życzę panu doktorowi trafiania na pacjentów zakompleksionych i mniej inteligentnych od siebie, to z pewnością zaowocuje pozytywnymi opiniami. Niestety, ja takiej nie wystawię.

Najlepszy specjalista w Olkuszu. Swietnie dobiera leki i potrafi poprawic humor pacjenta. Na tle reszty oddzialu w Olkuszu wrecz wybitny lekarz. szkoda ze nie jest ordynatorem poniewaz szpital wiele by na tym zyskal a najwiecej pacjeci. Specyficzna osobowosc i bardzo dobry obserwator. No i te zarty na temat s...u rewelacja polecam.

Ocena > niż 0. Sposób zachowania uwłaczający godności pacjenta.

Ocena > niż 0.
Sposób zachowania uwłaczający godności pacjenta.

Widać,że facet zna się na rzeczy.Jest bardzo uprzejmy i podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta,a nie tableta i następny proszę. Inteligentny człowiek i kompetentny.Polecam!!!