lekarz Ewa Musielska

REWELACJA ! LEKARZ GODNY POLECENIA ! Profesjonalizm, niesamowicie sympatyczne podejście do pacjenta, pełna informacja dla rodziców.

Najlepszy pediatra w Rybniku. Niesamowite podejście do małych pacjentów. Ogromna intuicja i wiedza medyczna. Pełny profesjonalizm !

Dr Musielska jest wybitna, ma doskonaly kontakt z pacjentem, tlumaczy wszystko bardzo jasno, nie podaje od razu antybiotyku,uspokaja rodzicow

świetny lekarz,spotkałam Panią doktor w szpitalu jak córka miała zapalenie lewego płuca i życzyłabym wszystkim takiego lekarza prowadzącego.

szkoda że już jej niema w boguszowicach była zajefajna takiej pani lekarz to tyko ze świecą szukać polecam

Super lekarz z odpowiednim podejsciem do dzieci

Super lekarz z odpowiednim podejsciem do dzieci

Wspaniały fachowiec , zawsze służy pomocą, cierpliwa, cudowna niesamowita kobieta, uwielbiana przez dzieci..... życzyłabym sobie więcej takich lekarzy!!!

Koszmar. Pani Doktor za każdym razem, gdy musiałam odwiedzić gabinet, proponowała mi drogie szczepionki zamiast zająć się leczeniem moich dzieci.

POLECAM TĄ LEKARKĘ LEPSZEGO LEKARZA JESZCZE NIE SPOTKAŁAM

POLECAM TĄ LEKARKĘ LEPSZEGO LEKARZA JESZCZE NIE SPOTKAŁAM

Najlepsza lekarka jaką znam, również nie mogę przebolec, że już nie przyjmuje w przychodni. Jest bardzo kompetentna, ma świetne podejście do dzieci jak i do rodziców, jest rewelacyjna! Lekarz godny zaufania i do tego oddany całym sercem dzieciom!